:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: AnkaraLıySan (;
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
1: Oyun oynamayı bileçen hele misketi kusursuz oynayacan

2: hacettepe hamamönü nedir bilçeksin

3: el sıkışırken karı gibi yanaktan öpmeyecen ya kafa tokuşturcan yada el sıkışaçan

4: Yer sofrasına otururken bismillah diyerek sol ayağını dizinin altına alaçan sağ diz yukarda kalçak

5: Atalarının 500 altını bir ayda bi karıya yedirdiği gerceğini unutmayacan

6: bentderesine bedderesi diyecen kerhaneye girince ilk sağdaki yoldan girip emekliye ayrılmış teyzelerin elini öpçen sonra yukarı merdivenden laf atan miadı dolmak üzere olan karıların sölediklerine aldırmayacan ve kesinlikler ordaki helaya girmeyecen

7: Silah kültürün olçak silah atmayı bilecen düğünlerde bu hünerini sergiyecen

8: Senede bir kere ekim ayına yakın zamanlar oğlak alçan (oğlak etinin yenme zamanı gelmiş ve fiyatı ucuzlamıştır 70 liraya alın ) ve onu kesmesini bilçen kavurmasını yapıp arkadaşlarla birlikte yedikten kafan ii olduktan sonra ceviz ağacı dibinde bi süre kestirecen

9: Alemci olçan olmasan bile alemcilere destek vercen pavyon kalkışı nasıl olur nasıl yaplılır yeri geldiğinde uygulamalı gösterecen

10: yenidoğanda gece 11 den sonra armut armut dolaşmyacan

11: Ankaralı lakaplı tüm sazcıların ankaralı olmadığını onların sadece ankarayı kötülediklerini söyleyecen

12: Gercek bi angaralının ne kadar manyak olduğu yeri geldiğinde ispatlayacan

13: Ankaralıyım demeyecen Angaralıyım diyecen

14: Seni ziyarete başka illerden gelen arkadaşlarına ( arkadaşın durumuna göre ya sakaryaya yada hacı bayrama ) gezdirecen öle yok gezecek yeri diye konuşmak olmaz

15: ömrünün bir döneminde beyaz bir şahinin olçak araba tamirinden anlayacan

16: misafirverper olduğunu en güzel şekilde gösterecen

17: kokorec yiyeceksen ciftliğe işkembe içeçeksen ulusta bosna işkembecisine gidecen ( demette populer olmaya başladı)

18: batıkentte giderken yolda kızlardan pandik yada laf yeme olasılığının yüksek olduğunu bileçen

19: itfaye meydanı kültürün kesin ve kesin olçak orada parca bi milyoncuları en asgari haftada 2 kez gezcen

20: ulusun varoş kızılay cinnahın nonoş çankayanın ve kızılay yukarı taraflarınında concon olduğunu unutmayacan

21 : ankaranın dikmeni bir daha gelirsem .ik beni atasözünü tüm dunyaya yayacan ( mesela ankaralı bir hemşerimizin mısırda ki pramit posterine bu yazıyı yazdığı bunun en büyük ispatı )

22: anıtkabirle gurur duyacan

23: unutmayacan bir ankaralı başka bir ile kesin gitme gibi bir zorunluluğu yoktur ama herkes mecburen yada mecbur olmadan ankaraya gelme zorunluluğu olduğunu bilçen

24 : başkent olma nın haklı gururunu yaşayacan ve türkiyenin beyni olduğunu

(Ç)aLıntıdır... Big Grin
Big Grin saqoL yha süperdi
Sen de SaoL Cool Big Grin
:yikildim::yikildim:18: batıkentte giderken yolda kızlardan pandik yada laf yeme olasılığının yüksek olduğunu bileçen

batıkentın kızları laf mı atıyolarmıs erkeklere :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

devır degısmıs kızlarda bılem sapğıklık var :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

neyse guzeller se bana laf atabılırler :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
yun oynamayı bileçen hele misketi kusursuz oynayacan
ankaralı diiilim ama ben bunu oynamayı biliyorum tşkler Smile
teşekurler paylaşamın için
߀n te$ekkür ederimCool
[COLOR="black"]anneme ankaralı bi gelin götürmicem kesinleştiBig Grin...

amma çok adetleri varmış bunların,

sayende ne çok şey öğrendim sağolasınTongue
[/COLOR]
ankara delikanLı şehri heralde deiLLLL Big GrinDDD ankaralı gay bi arkadasımıs fardı :S o günden sonra kıL oluorum ankaraya bea
oha bea bebiş neler duyuyorum Big Grin şaka dio arkadaş Big Grin
Sayfalar: 1 2 3