:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: yitik sevdalar
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Yitik sevdalar öğretir insana ayakta durmayı,Yitik sevdalar öğretir zulmün vefasında çileyi,Kayıp şehirlerde unutulmuş şarkılar eşliğinde.Sonsuz zamanların kıyıda köşede kalmış dakikalarında,Acıtır saatlerin vuslatı bir türlü vurmaması.Beklediklerin hep en sona kalanlardı belki de.Ya da beklediklerin diye bir şey yoktu,Acımasız yüreklere ismini kazırken...
Aramak nafile birilerini, yalnızlık kahretse de beni, ucubelerin salına salına dolandığı Sana dokunabildiği bu terkedilmişlikte elim kolum bağlı öylesine dolaşmak bile Yaşamaya yetecek değerler arasında hala kaybolup gitmedi... Yorgun akşamlarda söylediğim türkülerle, Avuntuların soluklarında hissetmek nedir ismini bilir misin?
Susmanla ölmenin acısını ben bilirim ancak,Yenilmek nedir ben bilirim.Gece gündüze eş değerdeyken,Yarınlarımın yok olan umutlarında,Seni ne geceme ne de gündüzüme koydum,Ne de tam günüm oldun...Sen yıllarımın içinde kaybolup giden mevsimlerim,Bıraktığın felaket izleriyle de hatırlama sebebimsin...
Engel olamıyor yüreğim bırakıp gitmelere, Günahların sevaplarında ağlamak nafile... Herkes kendini bilmeli ve de belki sevmemeli değil mi???
Ve herkes hayatı yitik sevdasından öğrenmeli Öylesine umutsuz acılı ve de karamsar...
güzeldi abla saol...
Engel olamıyor yüreğim bırakıp gitmelere, Günahların sevaplarında ağlamak nafile... Herkes kendini bilmeli ve de belki sevmemeli değil mi???
Ve herkes hayatı yitik sevdasından öğrenmeli Öylesine umutsuz acılı ve de karamsar...

Çok güzel...Yüreğine sağlık...
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güzeldi abla saol...
sende sağol canım
:: CiMCiMe :: Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Engel olamıyor yüreğim bırakıp gitmelere, Günahların sevaplarında ağlamak nafile... Herkes kendini bilmeli ve de belki sevmemeli değil mi???

Çok güzel...Yüreğine sağlık...
,
seninde yüreğine sağlık cimcimem
Susmanla ölmenin acısını ben bilirim ancak,Yenilmek nedir ben bilirim.Gece gündüze eş değerdeyken,Yarınlarımın yok olan umutlarında,Seni ne geceme ne de gündüzüme koydum,Ne de tam günüm oldun...Sen yıllarımın içinde kaybolup giden mevsimlerim,Bıraktığın felaket izleriyle de hatırlama sebebimsin...
Yüreğine Sağlık Sibel Abla Çok Güzel Bir Yazı Bu...:Smile
GECEMAVİSİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Susmanla ölmenin acısını ben bilirim ancak,Yenilmek nedir ben bilirim.Gece gündüze eş değerdeyken,Yarınlarımın yok olan umutlarında,Seni ne geceme ne de gündüzüme koydum,Ne de tam günüm oldun...Sen yıllarımın içinde kaybolup giden mevsimlerim,Bıraktığın felaket izleriyle de hatırlama sebebimsin...
Yüreğine Sağlık Sibel Abla Çok Güzel Bir Yazı Bu...:Smile
teşekkürlerConfusedmiley17:
Çok güzeldi teşekkürler....
güzel bir yazı sağol sibel...
Diddy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok güzeldi teşekkürler....
sağol canım beğenmene sevindim
Sayfalar: 1 2 3