:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ayr?ld?m
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
sizce bi ilişkide aile ne derece önemli????
aL i$te hepsi aynı Smile
cnm sen dooru oLanı yapmı$sn..ama ne oLursa oLsn onun için aiLeside cok önemLi oLmaLı tabiki yeni bi aiLe kurma dü$üncesini kafasında tutması gerekip ona göre dawranmaLıydı..
ama ba$ta bööLe görmen cok daha ii Wink
asıksan sana aıle onemlı degılmıs gıbı gelır ben onunla mı evlencem fln dersın ama ne zmn sevgın azalırsa o zmn gerceklerı gorursun..
bana gore aıle onemlıdır...
bence de aile çok önemli..
sonuçta ilerde onlarla sen de aile olcan yaa..
bunu kesinlikle düşünmen gerek...
sakın yaptıın şelerden de pişman olma!!
herşey olacağına warır çünkü..
aile önemsizdir eğer annen ve baban hayatta değilse.............
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aile ?nemsizdir e?er annen ve baban hayatta de?ilse.............

HEMF?K?R?M ?OK G?ZEL B?R BAKI? A?ISI.....
ailem benim için herşeyden öte...onların sewgisini ne bi aşka nede bi dünya harikasına değişirim.cünkü aşk gecicidir...
aile önemlidir ama gerçek bir sevgiyse sevdiğin kişideki aile 2. planda kalmalıdır. ama onların istemediği bişeyi yapmaya cesaret ediosan sonuçlarına da katlanmak zorundasın...
aile önemli..bu yüzden de kesip atmak yerine ikna etme taraftarıyım..iş çok uç noktalara giderSe o zaman düşünülür hangisinin vazgeçilmez oldugu Wink
PunisheR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aile ?nemli..bu y?zden de kesip atmak yerine ikna etme taraftar?y?m..i? ?ok u? noktalara giderSe o zaman d???n?l?r hangisinin vazge?ilmez oldugu Wink

karde?im mcx. aynen bende onu demek istediydimdim Big Grin
Sayfalar: 1 2