:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: harbi yaşadım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
LEN ŞU AŞAÄžIDA YAZANLARI HARBİ YAŞADIM Big GrinBig GrinBig Grin

yazın bölüm seçicem. evde sürekli babama "sayısal bölümünü seçicem" dedim. bölümü seçmeye gittim
hoca: söle bakalım hangi bölümü seçiceksin
ben: hocam fen bölümünü seçicem
babam: ani len sayısal bölümünü seçicektin Big Grin (yani hakkat ohaaaa)

gözlerimin ikiside 1 numara bozuk çıktı. "güneş optik" die bir yerden gözlük alıcaz. annem içeri girdi "güneş bakıcaktıkta" dedi.Big Grin kadın heralde içinden düşünmüştür "ulen kim salıyo bunları dışarı" dieBig Grin

belgesel seyrediyoz babam gaza gelio "bak şimdi napçaklar" die. işte bende merak artsın die. bende küçüğüm. babam gene "bak şimdi napçaklar" dedi. belgeseldeki aslanlar çiftleşmeye başladılarBig Grin babamdaki suratı görüceksinizBig Grin

hoca 25in permütasyonunu alıcak. bi süre düşündü. sonra dönüp bize "35ten bilem büyük çıkıyo yaw" dedi.Big Grin (çüşünüz hocam)

kırıkkale gezisindeyiz. internet cafede takılıyoz. counter strike oynuyoruz. assault bölümünü. ben bağırarak " kanka sen ön kapıyı al, aga sende arka kapıyı al, güray sende boruyu al" demişim Big Grin

aklıma bu kadar geldi ama yaşaması komikti yawww Big Grin
belgesel seyrediyoz babam gaza gelio "bak şimdi napçaklar" die. işte bende merak artsın die. bende küçüğüm. babam gene "bak şimdi napçaklar" dedi. belgeseldeki aslanlar çiftleşmeye başladılarBig Grin babamdaki suratı görüceksinizBig Grin secooo yerlerdeim Big GrinDDD
bende oralardaydım o olaylar yaşanırken Big Grin
tşkler SCO anılarını bizlerle paylaşitığın için...
sağol ne demek her zaman
saol yaa süpersin koptummm yarıldımmmmBig Grinhahahaaaaa
zati kopuktumBig Grin
sende sağol Big Grin beğendiğine sevindim aha bak :tey:
paylaşımın için tşklr seco
güzeldi Big GrinBig Grin
sağol abi benden teşekkürler Big Grin
Sayfalar: 1 2