:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Rapozof (Türkçe Karakter) 2007
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
RAPOZOF (TÜRKÇE KARAKTER)RAPOZOF'U ULTRASONİC RECORDZ'TAN TANIRSINIZ. ULTRASONİC RECORDZ'TA AYRICA SANSAR VE U.L.A.Ş BULUNUYORDU. UNDERGROUND VE OVERGROUND RAPÇİSİDİR. AMA GENELLİKLE UNDERGROUND TAKILIR. SES RENGİ DİÄžERLERİNDEN (bana göre) DAHA ÖZEL. ŞU AN DİNLEDİÄžİNİZ PARÇA RAPOZOF HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZDE KOLAYLIK SAÄžLAYACAKTIR. BU PARÇANIN ADI "AKIL VERME"DİR.YENİ ALBÜMÜN TRACKLERİDE AŞAÄžIDA VERİLMİŞTİR (2. RESMİN ÜZERİNDE)

SAYGILAR & SEVGİLER...

1186766438.jpg

Yeraltının en üretken ve sevilen isimlerinden Rapozof 10. albümü “Türkçe Karakter” ile yeniden karşınızda. 5 Ytl.’den satışa sunulan ve 27 parçadan oluşan albümde Rapozof’a eşlik eden isimler, Emre, Sahtiyan, Alaturka Mavzer, Mihenk Taşı, Sansar, Da Poet, U.l.a.ş, Buura, Patron, Despo, Apache Squad, Şüphe, Taşkın, Mafsal, Narkoz, Hücum ve İnziva. Albümün altyapıları Rapozof’un yanı sıra Roka, Da Poet, İnziva, Moralpartre, Karaçalı, Saian, Ferhat, No.1, Fu ve Magmaxx imzası taşıyor. Mix ve mastering işlemleri Rapozof’a ait olan “Türkçe Karakter” albümün kayıtları Kadıköy Acil ve Merdiven Recordz’ta gerçekleşmiş. Sizlere albümün tanıtım mp3’ünü sunuyoruz. Yeraltının ikon isimlerinin buluştuğu bu albümü kesinlikle kaçırmayın!

Albüm Satış Noktaları:

İstanbul: Kadıköy Acil Shop
İzmir: Karşıyaka Acil Shop

Diğer şehirler için ***********adresinden hesap numarasını alabilirsiniz.

Ayrıca albüm, Rapozof'un bulunduğu tüm konserlerde satılacaktır.

1186833542.jpg

[ses]http://minorcrisis.net/files/RAPOZOF%20-%20AKIL%20VERME%5B1%5D.mp3[/ses]
ben bunuda sefiom secOoo Big Grin bu albümüsünü alırısn artıq birlikte dinleris muahha
tmm olur bana uyar Big Grin Big Grin Big Grin
ayy canımm mCxxxx Big Grin
bebiS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayy canımm mCxxxx Big Grin

Big Grin ne demek dinleriz tabi
sagol seco

rapte rapozof ustune kısı tanımam ( sımdı ceza ve sago severler laf atarlar Big GrinBig Grin )
yok neden laf atsınlar sende sağol herkesin zevki ayrı Big Grin
ceza ve sagopa baydı :S
abı onları anlamıyorum ben tutturmuslar sago ve ceza

rapozofun aglayın artık sarkısını dınlemelerını tavsıye ederım rap nasıl olurmus o zaman anlarlar Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big Grin
hyr sago baymaz ama ceza baydı benide :S ama olsun rapozof gümbür gümbür geliyo Big Grin

yaw üzüldüğüm şey ultrasonic recordz dağıldı yawssssss Big Grin
Sayfalar: 1 2 3