:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Zift mi keSiLdin mubarek!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
OSMANLI döneminde, liman cüzdanını kaybeden kaptan yenisini çıkarmak için Liman Reisliği'ne gitmiş...

Memur başlamış sormaya:

"Adın ne?"
"Kara Ali!"
"Nerelisin?"
"Karabigalı!"
"Geminin adı ne?"
"Kara Yunus!"
"Nereden geliyorsun?"
"Karadeniz'den!"
"Yükün ne?"
"Karalahana!"
"Nereye gideceksin!"
"Karamürsel'e!"

MEMUR, ya sabır demiş:

"Dönüşte bizim limana uğrayacak mısın?

"Hayır. Orada gemiyi karaya çekeceğim, Karaman'da Karadağlı, Karamustafa'yı gördükten sonra, karadan Mekke - i Mükerreme'ye gidip, kara donlu Baytullah'a yüz süreceğim!"

Memur lahavle çekmiş:

"İnşallah oradan yüzünün akıyla dönersin!"

"Yüzümüz ak mı kara mı çıkar, bu ancak kara toprağa girdikten sonra belli olur!"

Memur dayanamamış:

"Zift mi kesildin be mübarek!''

(Ç)aLıntıdır...Big Grin
puhahah

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

süperdi yaws tşklr
ahahaBig GrinBig GrinBig Grin ziftmi kesildin bee adamBig Grin
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:puhahah

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

süperdi yaws tşklr
riCa ederim ne demekBig GrinBig Grin
:yikildim::yikildim:

harikaydıı saoL Tongue
Sende SaoL ߀߀q Cool Big GrinBig Grin Tongue
saoL...süpermişşBig GrinBig Grin
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
AH GERÇEKTEN ÇOK GÜZELDİ ELLERİNİZE SAÄžLIK YENİ PAYLAŞIMLARINIZI
BEKLİYORUZ
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
KüBBy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saoL...süpermişşBig GrinBig Grin
Sende ööLeSin ße߀qCool
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
AH GERÇEKTEN ÇOK KOMİKTİ SENİ YENİ PAYLAŞIMLARINLA BEKLİYORUZ.
:hihi:hihi:hihi:hihipuhahah

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::hihi:hihi:hihi:hihi:hihi:hihi:hihi:hihi:hihi:hihi:hihiConfusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:Confusedmiley16:
Sayfalar: 1 2