:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: iyyy
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
ya abı o ne oyle yok oje yok ruj,kalem bence kadınlar dogalken cok guzeller bir erkege suslu gorunmek ısterken o erkekten olmayın bence....:yikildim:
makyaj yapana bağLı malesef siz erkkeklerde kokoş Kızları sefionuz !
Tayyip Beyin hanımı da makyaj yapıyor.demekki bir bayan torun-tosun sahibi deolsa kendine bakmak istiyor.süslenmek bayanların doğasında var.ama dozunda olmalı tabi.bir palyaçoya dönüşmemeli.Confusedmiley20:
By_FEDERAL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya abı o ne oyle yok oje yok ruj,kalem bence kadınlar dogalken cok guzeller bir erkege suslu gorunmek ısterken o erkekten olmayın bence....:yikildim:
AyNen Katılıyorum ... Sana kardes!...
YO HYR ama her kadında öle diilbi çoğu sadelikten yana ama bazen kendini palyaçoya çewirende yok diilSmile
nie herşeyi üzerinize aLıyosunuz ki Big Grin
Size kim dedi sana weya erkekLere qüzeL qörünmek için makyaj yapıyorum diye Big Grin
ben Makyaj Yapmayi Sevmiyorum Zaten

bencede Bir Bayan Olarak

bende Makyaji Bayanlara Yakıştırmıyorum

bencede Insan Doğal Haliyle Daha Güzel
ßnde sewmem öLe yüzde aLLık vs. feLan ama
qözkaLemini feLan makyajdan saymayın Big Grin
ya bu..... dunyada kime güzel gözükmek için makyaj yapıolar anlamıyorum
valla kimi evet boya küpüne düşmüş gibi dolasıo ama bıde onlara sorun dunyanın en güzeli anlar :yikildim: abartılı olmadan hos oluo ama bnce cogu bayan bılınçsız yaptıgından komik oluoooBig Grin