:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: bende buna uyus oLuorm!!:S
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
hem uyus oLuorum hem anLamıorumm...Bazı insanLar neden sırf karismaLarı çisiLicek diyee kovaLarcaa gös yaşı döküLcek bi oLayda biLe aaLamıoLarrr??? sanki aaLıoo diee daLga geçicekLer..:S:S
Big GrinBig GrinDd

bnde hiç aaLamam yapıLarında vardır beLki Tongue
ßende uyuz oLurum ßen hiç aqLamam diyenLere.
ßen aqLarım.
ßen aqLamam diyeninde duyquLarından şüphe ederim.
ya Kendimdr die söyLemiyorum ama çok suLuGözümdr Big Grin eSkiden ßnm Sınıf arkadaŞm ßeni az aÄžLatmadı :'(

ama annem hep diyodu ki; Sen aÄžLadıkÇa onLar Senin GüÇSüz - Zayıf oLduÄžunu düŞünür fLn. ama ßen hep aÄžLıodum yine de oraSı ayrı Big GrinBig Grin
bence annen doğru sölüyormuş
ya ama aaLamaq güseL şey en asından rahatLatıoo...
Ağlamak gerektiği zaman güzeldir ve yanlız kaldığın vakit gerekir
insanların ortasında ağlamak denildiği gibi zayıf görünmemizi sağlar şişman arkadaşlara duyrulur Big Grin
SECO_UA22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ağlamak gerektiği zaman güzeldir ve yanlız kaldığın vakit gerekir
insanların ortasında ağlamak denildiği gibi zayıf görünmemizi sağlar şişman arkadaşlara duyrulur Big Grin

zuahahaha secoya katılıom nanBig GrinBig Grin:d
SECO_UA22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ağlamak gerektiği zaman güzeldir ve yanlız kaldığın vakit gerekir

süperdiii :yikildim:
'ağlamak güzeldir' ama hakedene tabi.ben ağlamanında gülmek kadar gerekli olduğunu düşünürüm.zaten sinirlendiğimde ben istemesemde,onlar akıyor......

''gerçekten inanıp sevseydin
beni,
çoktan yanımda olurdun
çoktannnn.....''