:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: o an...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bir öğle vakti durdu zamanHayallerim yıkıldı üzerimeBense kırık dökük,perişanAyrıldığımız işte o anBir öğle vaktiydi,durdu zamanUtandım bakamadım yüzüneSeviyorum diyemedim son kezAğlamak istedim,yapamadımGitme deyipte ellerini tutamadımBen konuşmak için bocalarkenSon sözlerin döküldü dudaklarından-Ne olur benim için üzme kendini...Konuşamadım,haykıramadım sevdiğimiAnlatamadım sana sevgimin yüceliğini...Sen yeni sevdalara çiçeklenirkenBeni koparıp ateşlere attın.Kaç gece seni düşünüpte kapattım bu gözleri,Aklımdan çıkmadı bu aşkın son sözleri.Ayrıldığımız işte o an,Öğle vaktiydi durdu zaman... ................................................................................ayağına serdim yar umutları yaşanmadan tükettin yarınları çek silahı vur bitir acıları sende kaldı yüreğim sende soldu yüreğimmmSadSadSadSadSad
ayağına serdim yar umutları yaşanmadan tükettin yarınları çek silahı vur bitir acıları sende kaldı yüreğim sende soldu yüreğimmmSad:

Çok güzel bi sözmüş ya teşekkürler...
önemli değillll thanksss:TongueTongue