:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: aldatılanlarr
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
:kizgin: aldatılanlar burda içlerini döküp rahatlasınlar :kizgin:
ben hiç aldatılmadım inş yaşamamda böle bişy..
yasadım nisanlım tarafındanAngry bu kadar iç dökecek bişi de yok.....
ben altaldım üstelik beni altatığıı hıyarla ewlendii dee off offf yaramı deştinizzzzz neyse boşverr giden gitmiştir kalanlara selm olsun......Sad
biride 2 defa aldattı beni şimdide yine e-mail felan atıo hıyar işte arkadaşın dediği gibi Big Grin
RAMSES Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben altaldım üstelik beni altatığıı hıyarla ewlendii dee off offf yaramı deştinizzzzz neyse boşverr giden gitmiştir kalanlara selm olsun......Sad

SadDAHA YAŞIM KÜÇÜK ALLAH TAN BAŞIMA BÖLE ŞELER GELMİO RAMSES ABİ YAZIK SANA BNM BAŞIMA BÖLE İŞ GELSE HERALDE BIÇAKLARDIM ÇOCUÄžU DAYAK ATARI:yikildim::yikildim::yikildim:
bnm basmada HenUs Glmdı Bole bıshı.. Kııı glsde Arkdasın dedııı gıbı duramıyıp gıdr dalardım bnde Hazmedlcek bshı dııl cungu...! Teskurlr Big Grin
Bu güzel paylaşımlarınız için ,

Sonsuz Teşekkürler ..

Sevg ...
aldatılmak dediğiniz illa sevgiliden değilse bende baya kazık yedim sayılır.dost dediğim yakınım dediklerimden ama yaşadığımdan pişman değilim çünkü akıllandım ve şunu öğrendim ''[SIZE=5]herkese hakettiği kadar değer wereceksin.fazlası zarar''[/SIZE]

[SIZE=6]şehitler ölmez[/SIZE]
Sadiç Bu Sözün Beni Korkutuyor Böyle Deme Yaw
Sayfalar: 1 2