:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ~~KaDeR BuYsA SıKaRıM KuRşUnU KaFaMa...~~
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
bu mudur, kader, bumudur hayat... bumudur ask, bumudur sevgi... sevgi nedir? yalnızlıkmı? her gun sabahlara kadar beklemek , aglamak mı? sevgi içmek mi? ask nedir? hasretmidir, yakan bir volkanmıdır...??? bulamıyorum sevdigim, ne seni, nede soruların cevaplarını ama birşeyi iyi biliyorum seni seviyorum...
cok uzaklardasın bana, görmek istesem göremiyom, ben sensizligi cekemiyom sevdigim... bilmem! haykırsam duyarmısın beni? bilmem sende seviyomusun benim seni sevidigim kadar? özlüyormusun acaba? suanda belkide uyuyor, hiç bilmedigin diyarlarda geziyosundur! ama ben! suanda senin diyarındayım, senin yanındayım, senin belkide rüyandayım... özlüyorum seni... dayanmıyor yuregim, aglıyorum seni görmek istiyorum, yalnızlık bana göre degil, heleki sensizlik bana yakısmaz bee gulum... eger ki kader buysa SIKARIM KURSUNU KAFAMA... hemde titremeden...
Yüregine sagLik Arkadasim, güzel ve duygu kabartici bi Yazi oLmus..

Bazen Kaderimiz o kadar cekilmez oluyorki, tamam dersin benden bu kadar Kafaya sIkar gidersin, Isyan edersin...
Sevdigi ugruna herseye katlanmak, biraz güc oluyor, ama Sevdikten sonra aldiris bile edilmez ..

Hayatinda hersey Istedigin gibi olsun Arkadasim..
Yüregine saglik..
Sevgiyle kal ..
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yüregine sagLik Arkadasim, güzel ve duygu kabartici bi Yazi oLmus..

Bazen Kaderimiz o kadar cekilmez oluyorki, tamam dersin benden bu kadar Kafaya sIkar gidersin, Isyan edersin...
Sevdigi ugruna herseye katlanmak, biraz güc oluyor, ama Sevdikten sonra aldiris bile edilmez ..

Hayatinda hersey Istedigin gibi olsun Arkadasim..
Yüregine saglik..
Sevgiyle kal ..

Katılıyorum canıma Smile

Herşey gönlünce olması dileğiyle...
Tesekkür ederim Cimcimem ..(:
oooooo bensiz sohbet edilmiş bile SmileSmile tesekkür ederim arkadaslarım begendiginiz için... dun gece canım sıkılyodu bunu yazdım bende sonrada arkdaslarımlada paylasmak istedim...
ellerıne sağlık ... paylasımın ıcın tesekkurler...
yalnız arkdasım ıkımızınde mesaj sayısı nerdeyse aynı ama benım tecrubem 24 senın 106 ... buneye gore belırlenıyor ... bana mesaj sayına gore dedıler ama sanırım oyle degıl....
valla bernde bilmiyorum ilerler galiba buyuk bi ihtimal biraz daha msj yazarsan tecrube sayn ilerleyebilir. galiba söyle bişdede olabilr, yazdıgın baslık cokluguna veya ilgiligine görede degişibilir...
teşekkürler yüreğine sağlık
Teşekurler Ellerine Saglik Guzel Olmuş
Sayfalar: 1 2