:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yorumsuz
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
G?zlerimi Kapayacak Vakit Akl?ma Geliyor Ge?en Zaman... Seni D???n?yorum Saatlerce O S?k?c?, Kalabal?k Ve Bir Okadarda Yaln?z Olan Ko?u?umda .. Sonra.. birden Y?ld?zlara Tak?l?yor G?zlerim Uzaklara ?ok Uzaklara Gidiyorum.. Seni Tan?d???m anlara ... O H?r??n Ya?amlara... Elimde Art?k bir Resmin Bile Yok ve Ben Uyuyam?yorum .. R?yalar?mda da Olsa G?remiyorum SEN? ...Karamsarl?klar Etraf?mda Ve G?ne? Hi? Do?mayacakm?? Gibi ?imdilerde .. Ve Anl?yorum Vakit Gectik?e A?k Sadece ruhunun Cekti?i Ac?ym?? Birtanem .. Aglamak isteyipte A?layamamakm??... Sen Giderken Arkandan Bakmakm?? .. Geide Birakt?g?n Telefonumdamki Mesajlarm??..............?uan Hi?Bir?ey yapamamam??l???n Verdi?i duyguyla G?l?yorum... Son 363 G?n Ve Benim Son Birseyleri Bekleyi?im.... Art?k Hayat? Sevmeyecegim , Onunun Aptall?klar?n? izleyip Kahkahalarla G?lece?im .. Biraz Kendini Begenmi?lik Gibi Gelecek sana Bu Biliyorum ..... Belkide Ruhsuz Olan benimdir ....

Y?llar sonra Hat?rlanmak G?zeldir Ama G?zelin i?ine Balgam Kar??mam??sa ....
Yaa yazdiklarinin hepsini cok begendim. Herbiri birbirinden guzeller gercekten. emeklerine saglik
yorumsuz evt Big Grin
Güüüsssseeel !!!
Öleddirrrrrrrrr Big Grin
ellerine saglık ...
çok beğendim yüreğine sağlık canımmmmmmmmm....
teşekkürler....
emeğine sağlık çokk güzell SmileSmileSmile