:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: bekle ÖLÜM sana GELİYORUM
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Ayrılık ateşten bir kor gibi yakıyor tüm benliğimi. Ölüm kadar soğuk, üşütüyor iliklerime kadar beni.Hatta daha da öte…

Ayrılık ölümden beter derler ya hani, bu sözü tasdik ediyorum şimdi.
Ölüm dünyevi şeylerle irtibatı kesmek , sonsuz olana erişmek,ölüm bir vuslat…Hem de vuslatların en güzeli…Lakin ayrılık…dünyanın herhangi bir yerinde varlığını hissettiğin birine hayatın kurduğu kahpe tuzaklar neticesinde elvedayı çekmek….

İşte o an yüreğinde fırtınalar kopar,gözlerinden kan damlar,bedenini kasıp kavuran kasırgalar ve sanki canından can koparmışlar gibi ayrılık zordan da öte zor.

“O bizim kavuşmalarımız mahşere kaldı yarim” diyor ya hani şarkıda…Vuslat için ölümü beklemek…Ölüme yanmak,kanarcasına ölümü içmek istemek.

Ya beni bana bırak artık diyerek isyan edip unutmayı deneyeceksin(becerebilirsen eğer), ya da onu içine öyle bir hapsedeceksin ki sonsuzluktaki vuslata erişmek için ölümü bekleyeceksin. Ölüm nöbetlerine yatacaksın. Ölümü sayıklayacaksın. Ölüme karasevdalı olacaksın yoksa vuslatı unut.

Sevdiceğim bize bu dünyada kavuşmak haram oldu artık. Elbet bir gün vuslata ereceğiz. Bunun için gün sayıyorum.BEKLE BENİ ÖLÜM SANA GELİYORUM
Aşıklar Ölemez

Hiç düşünmüyor musun beni söylesene
Sana olan aşkım sanma ki öylesine
Seviyorum seni ben hem de ölürcesine
Hasret kaldım bekliyorum iki çift güzel sözüne

Masmavi gözlerin aldı beni benden
Ölürümde vazgeçmem bir tanem senden
Hiç haber gelmiyor ki bırakıp da gidenden
Allah korusun seni kötü bakan kem gözden

Ne olurdu sevseydin sen de beni çok
Ben seviyorum ama aşkımın karşılığı yok
Ben ne söylesem sanırım ki sana boş
Ben sana koşuyorum sen de bana koş

Ne yazmakla biter derdim ne de çekmekle
Ömrüm geçti bir vefasızı sevmekle
Ben yıllardır bekledim birazcık da sen bekle
Sen dert çekme sakın benim derdime ekle

Derdini çilesini çekmeyen bilemez
Aşıksın sen kardeşim aşıklar ölemez
Aşıksın sen yazıktır aşıklar gülemez
Herkes sen ben gibi yürekten sevemez...!
tesekkurler cımcıme bu guzel sıır ve yorum ıcın