:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: 3 agustosta küçük bi kız dogdu adı şude+naz:(:(ama kımse hatırlamıo:(:P
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
3 agustos msnmı bılmeyenlere bısı hatırlatmaz belkı ama bılenlere hatırlatıomu acaba bıdee sey unutursanız döferım:yikildim::yikildim::yikildim::kop:Confusedirit:Confusedirit:
saka saka emrı vakı gıbı oldu sanırım yawsTongue nese konumuza dönelım:yarıldım:
yasasın 17.5yasıma gırıom ehueehuehu bu mutlulugumu sızlerle paylasmak ıstedım (bu arada son defa dıyım unutanı yeyimTongue)sibelTonguesersiTonguemertTonguehilalTongueademTonguehilalTongueask sehıdıTongueamyleeTongueantisosTonguecimcimeTonguelazmuratTongue melek06:p cilekTonguedaha unuttugum varsa pardon onları balkondan atarım unuttugum varsa pardon dıom ya kım ısterkı acaba atılmakTongue:yikildim::yikildim::yikildim::yarıldım:
bna önceden söLeseydN hatırLardım X)
bılıorum unutmazdın bosver yawsTongueben senı bılyom takma sen bakimTongue
bak sudenaz eger sölemeseydın ben unutrdum ama sımdı unutmam bı tane kardesımın dogum gunu var mıs unuturmuyum

bugun ayın kacı onuda söle bakııım
uyuşşşşşşşşşşşşşşşşşTongueSad1i yarın 2si ondan sonra 3ü anladın gıcık fırlma ya organık seker tuzlu kurabiyeTongueTongueTongue
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uyuşşşşşşşşşşşşşşşşşTongueSad1i yarın 2si ondan sonra 3ü anladın gıcık fırlma ya organık seker tuzlu kurabiyeTongueTongueTongue

sudenazım yemın olsun kı son bı kac gundur takıvımlerı sasırdım kafam cok dalgın ondan sordum bugun kacı dıye

sana supruz yapalım dogum gununde :teytey::teytey::teytey:
heuehueheu ılk defa bırı dogum gunumu planlıo Tonguesaol böle konusman yeterTongue
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heuehueheu ılk defa bırı dogum gunumu planlıo Tonguesaol böle konusman yeterTongue

ayıp edıyosun senın gıbı seker bı kardesım var sana dogum gunu hazırlamıcam da kıme hazırlıcam

benı hıc tanımamıssın organık seker :mucuks::mucuks:
17.5 yaşın kutlu olsun memleketimize sudenaz....Smile
saol atıllacım yaws eheuehueeTonguemutluyum be ıykı varsınız benmı dogdum sızmı bellı deıl valla:psiz varsınız dıe ben sevınıom eheueh:.......p
Sayfalar: 1 2 3