:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ^^``SeN BiLmiYorDuN ``^^
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
31824372yr7.jpg

Gitmek istiyordun gitme diyordum
Beni karanlıga itme diyordun
Eşkıya kalbime hükmediyordun
Herkesten farklıydın sen bilmiyordun

Gideceğinin haberi geldiğinde inanmamıştım beni yıkamazdın bir basıma bırakıpta gidemezdin bu sehirde basit bir yalandı bu beni senden vazgecirmek için söylenen ama benim asla inanamayacagım bir yalan gidemezsin sen cıkaramazsın gözlerimi gülüşlerimi aklından nasıl gideceksin ardına bakmadan gideceğin yerlerde aklın olmayacak mı giderken bu sehirler beraber benide silmeye mi calışacaksın aklından yapamazsın gidemezsin beni bırakamazsın sen bu aşk için kaç aşkı bıraktık nelerden vazgectik nefessiz kalırdık ama bu ask olmadan asla kalamazdık yalan mıydı ? Gözlerime bakarak gözlerini içime akıtarak yalanlar mı söyledin bana masumca inandırdın mı beni o basit yalanlara herkesten farklı oldugum sadece senin tombişin oldugumda mı yalandı gözlerime bak ve bana yalandı de sevdiğim bunları acıkla bana

Sen beni üzüyor incitiyordun
Ben sana kırgındım sen bilmiyordun
Kalbimi kırıyor acıtıyordun
Ben sana dargındım sen bilmiyordun

Oysa ben sana geceler boyu küser kendi kendime gurur yapar gözyaslarımı akıtır ama genede askından bir an olsun vazgecmezdim yakıştıramazdım kendime bunu bu kadar içten severken ben senden nsıl vazgecebilirdim hatırlıyor musun ilk seni gördüğümde bana nasıl baktıgını unutamam demiştim sana unutmadım sevgilim hala bana alaylı bakıslar atarak baktıgını unutmadım oysa o bakıslar yüreğime öyle işlemiştiki seneler sürecek bu karsılıksız sevgiye düşeceğimin habercisiydi sanki…..

Sen benim uykumu kahreden korkum
Sen zehir zemberek sen zehir zakkum
Sen benim cezamdın ben sana mahkum
Ben sana vurgundum sen biliyordun

Uykularımdan uyanırdım seni aradı ellerim gözlerimi acamazdım bilirdim yanımda olmadıgını gözlerim acarsam bu gerçeği kabullenmekten korkardım açmazdım kör insanlar gibi yapar yutkunurdum acaba şimdi napmalıydım seni hiç sayarak yasanmamıs sayarak uykuma devam mı etmeliydim yoksa gözlerimi acıp seni nerde olursan ol arayıp bulmalı mıyım ? Binlerce soru var beynimde cevapları sadece senin bakıslarında gizli geceleri bu yüzden sevmiyordum ben yarim geceler en cok seni bana hatırlatan anlamsızlasmama neden olan anlardı hayatımda gittiğinden beri ya diyorum geceler olmasın yada uyudugum bir gecede bir daha uyanıp diğer gecenin korkusunu cekmeyeyim yüreğimde

Sen yangın çıkarır ben söndürürdüm
Sevmesem dünyanın ters döndürürdüm
Seni sürüm sürüm süründürürdüm
Ben senin korkundum sen bilmiyordun

Ne kavgalar ederdik bana neler söylerdinde ben genede ufak cocuklar gibi peşinde kosardım gözyaslarımı senden saklayarak silerken onurumu gururumu her defasında hiçe sayardım sen sevdiğimdin bana söylediğin kelimelere darılamazdım bilirdim içinde kötülük olamazdı ama keşke kötülük olsaydıda baskası girmeseydi yüreğine girmeseydide bende suan sana ettiğim beddualar yerine dualar etseydim yapamazdın sevdiğim bırakamazdın sen beni kimler girdi yüreğine kimler benim olan mabedimi ele geçirdi ya sen sen nasıl verdin bilerek benim madedimi baksa yüreklere neden teslim ettin kendini haram ve yalancı ellere

Sen bana günahtın sen bana yasak
Helale uzaktı düştüğüm tuzak
Ben sana tutkundum ben sana tutsak
Ben sana sürgündüm sen bilmiyordun

Günahlar giydin sen kalbinede binlerce günahlar giydirdin oysa nasılda saftı kalbin benden baskasına bakamayacak kadar masumdu severdi bazen isyan ederdi ama genede benden baskasını kabullenemez sanırım ama ben sadece böyle düşümek istediğim için öyleymiş bu gerçek sen kendin için benide duygularınıda askınıda beş para etmez insanlara değişmissin

Sen benim uykumu kahreden korkum
Sen zehir zemberek sen zehir zakkum
Sen benim cezamdın ben sana mahkum
Ben sana vurgundum sen biliyordun

Senden ayrıldıgımdan beri bogazımda bir düğüm ne yutkulanabiliyorum nede aglayabiliyorum bu anlamsız savasın nedenini bulmaya calışıyorum gözyaslarımda bana yardımcı olmaya çalışıyorlar ama ben her zamanki gibi korkuyorum sen kızarsın ya aglamama aglayamıyorum

Bir yavuz hırsızdın dikleniyordun
Sustukca sabrıma yükleniyordun
Sen hiç beklemiyor bekleniyordun
Ben sana yorgundum sen gelmiyordun

Aylarca yıllarca beni bu sahte sevgiyle oyalamıssın sevdiğim şimdi ne yapmam gerekir gidişini kabullenmem mi yoksa hayır deyip seni geri almam mı bilmiyorum ama ben senin bu kacısını coktan kabullendim sevdiğim git baksa kollara baksa mabedlere teslim et o yüreğini senin yalan oldugun yerde benim gerçekliğim basladı artık tas kalpliyim !!!! Sevgimi ? oda hayatımda en gerçek olan yalan bu sıralar geriye dönüp bakma sevdiğim ben unuttum sildim bitirdim yüreğimde Artık ne beklenensin nede istenen Tek Düşüncem Beynimdeki Değmeyecek Bir Sevdaya Sattın Kendini Ne Beklerim Nede İsterim Yüreğini Artık….Benden Sana Geç Kalmış Ama Aslında En Kararlı Son Söz : HoŞçaKaL
teşekkürler canım...Yüreğine sağlık...
seninde yazan elerine saglikkkkk
cok güzel elıne saglıkTongue
Sen beni üzüyor incitiyordun
Ben sana kırgındım sen bilmiyordun

Kalbimi kırıyor acıtıyordun
Ben sana dargındım sen bilmiyordun

çokkk güzeldi yüreğine sağlıkkk...