:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: SeNi SeVMeNiN TaDıNI HiÇ ÇıKaRTTıRMaDıN BaNa
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Seni seviyorumların her harfini feda ederken uğruna her harfin hakkını vererek sen her zaman sevdaya saygısız sessizliğinle vurdun..
Her adımımda sana doğru yol alırken gemilerim sen uzaklaştın bir terkedilmiş kent sessizliğinde..

Aşkı acı çektiğimde başka tanımladım,mutluyken başka şu an anlıyorum ki değişen rüzgarın yönüydü,limanlar aynı yerde,deniz fenerleri aynı yerde.
Sana da acı çektirdim , acılarının içine vurdumduymazlığımı da koyarak çabuk soğusun yüreğim diye fakat anlıyorum ki kül ateşin bir parçası ,sen de benim unutulamamış diğer yarım.

Seni sevmenin tadı seninle çıkmadı hiçbir zaman,
Arabesk bir tutkuyla seviştik,ağzımızda hiçbir kavganın cümleleri kurumadan birbirimizle ıslandık..
Aşkı tüketme oyunuydu tutkumuzdan geri kalanda oynadığımız.Geriye kalan ise şu anda tüm çabalarımıza rağmen evrende iki ayrı insan olma başarısızlığımız..
Bir şekilde hayatımda olman hayatımda var olan herşeyi bırakmayı göze aldırmaya yeterdi....

Her gözyaşım ayrı bir umudu doğurdu...

Beceremedik iki hayatı bir yapmayı.Gözardı ettim herşeyi,ihaneti,gururu.yüreğimden kopan parçaları kendi başına bir yürek yaptım onlar da ismini sayıklayarak kalabiliyor hayatta.ağzımdaki pis tadı senden bilmedim,yutamadığım tüm lokmalarımın kahramanı senden başkası değilken.

Kaçtım her yerden kaçtığım yerlerde seni bulma umuduyla....

En mutlu anlarımda bile içimdeki buruk gölge sen oldun. soğuk havalarda bile serinleme ihtiyacı hissettim o ücra köşemde...

çünkü yanıyordum , özlüyordum çünkü seviyordum...
Beceremedik iki hayatı bir yapmayı.Gözardı ettim herşeyi,ihaneti,gururu.yüreğimden kopan parçaları kendi başına bir yürek yaptım onlar da ismini sayıklayarak kalabiliyor hayatta.ağzımdaki pis tadı senden bilmedim,yutamadığım tüm lokmalarımın kahramanı senden başkası değilken.

tskler cok guzel bır yazı
tşk cimcime bizimle paylaştığın için güzel olmuş...yüreğine sağlık
Yorumlarınız için teşekkür ederim..

En mutlu anlarımda bile içimdeki buruk gölge sen oldun. soğuk havalarda bile serinleme ihtiyacı hissettim o ücra köşemde...

çünkü yanıyordum , özlüyordum çünkü seviyordum...