:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: (+18)ALLAH cezalarını versin --insanlık ayıbı--
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
İşte Lübnan ' da 1 annenin can çekişirken çekiLmiş fotografları....yada başka bi degişle işte İSRAİLİN ESERİ !
wol_error.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 594x396 and weights 44KB.60929719xp5.jpg

wol_error.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 594x396 and weights 59KB.17034720mw1.jpg

wol_error.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 594x396 and weights 62KB.80781549pp1.jpg

wol_error.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 594x396 and weights 54KB.68659928dc0.jpg
anne ölürken bile yavrusunu koruyor wlmripfile12fm2.gifwlmripfile12fm2.gifwlmripfile12fm2.gif

umuyorum herşey birgün değişecek Sad
Ben kolay kolay ağlamam aslında ama yemin ederim gözlerim doldu ağlamak üzereyim...
Allahım sen beni affet ama bunları yapan senin kulun olamaz
Sad(((((((((((((((((((((((((((((((
yazıkkkkk....

Allah affetsin bu insanları...
bunu yapan insan olamaz arkadaşlar ana hala çocuğunu koruyor ama diğerleri fotoğraf çekerken bi müdahale et miyorlar yazıkyazık allahım sen böyle insanları affet doğru yola döndür
bnde il gordugumde agladim daaa cok kutu bişeeee
Sayfalar: 1 2