:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tesadüfen..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
girdaplarda yine yüreğim... havada asılı kalan cümleciklerimi satırlara işliyorum bir bir.. sinir bozucu sessizliği sese ancak yazarak dönüştürebiliyorum...
sen sussanda durmaz kalemim...

senle başlayan cümlelerimin sonu yok!!! çıkışı olmadığı gibi

evet belki hayat bize mutlu olma şansı vermedi... ama yaratamadık kendi ellerimizle ufacık da olsa bi umut..

çünkü yaratmak Allah'a mahsustı ve sıradan bir kulduk bizde...

nedendi bilinmez.. sindiremedik birbirimizi içimizde... neydi bizi tehlikeli yapan?? birbirimize..???
anlamı olmayan ve yine bana kalacak sorular sormamın anlamı yok...
akıp giden zamanda eskittik birbirimizi...

kıymetini bilmeyerek anların... hiçe sayarak yarınları hemde...
gidiyorsun şimdi ne kaldı gitmene sayılı günler.... bense el sallayacağım sessizce.. diyeceğim tek cümle
umudumu geri ver..bekleyeceğim!!! olacak...

değer mi değmez mi bilmeden hesap kitap yapmadan... sen amaçlı.. öylesine... sadece sen diye

Bekleyeceğim...!!!

yaşanması gereken anlar... konuşulması gereken diyaloglar...
birlikte yapılması gerekenler için...

Ben-i, Sen-i Bize... dönüştürebimek için.......
umudumu geri ver..emeğine sağlık tşklr..
Tesekkürler..
tesekkür ederim emegini orta ya koymussun
ben tesekkür ederim..
Ardımda bu yazıyı bırakıp gidiyorum. Son kez yarınlarımı göğe gelin ediyorum. Bulutla, güneşle son kez göz göze gelip selamlaşıyorum. Umut fakiri düşlerime sarılıp herkesle vedalaşıyorum. Ve son kez satırlarımla helalleşip kendimi ve Cennet kokulu sevdamı alıp gidiyorum. Gidiyorum, benim de bilmediğim karanlıklara.Herkese hatta benim bilmediğim düşmanıma bile hakkımı helal edip son kez kendimi ve yüreğimi yazıyorum hüzün kokan satırlara. . .

Gidiyorum. . . Vedası olmayan bir ayrılığın dallarına son kez sarılıp üzerime serçenin gözlerinde çırpınan hayatımı soğuk taşlara son kez kapatıyorum. . .

Gidiyorum. . . . . !

Teşekkürler......
Aslı......