:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Huriye-duriye-nuriye
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Huriye, Nuriye ve Düriye 75-80 yaslarinda, çok eski üç arkadastir. Birgün
Huriye Nuriye'ye telefon eder ve Düriye'ye gitmeye karar verirler ve giderler. Biraz muhabbetten sonra Düriye kahve yapar ve içerler. Biraz sonra Düriye yine :
"Ay kusura bakmayin unuttum, birer kahve yapayim da içelim" der. Huriye ve Nuriye birsey demezler ve içerler.
Aradan biraz zaman geçer. Düriye yine :
"Size bir kahve bile yapmadim hemen yapayimda içelim" der ve yapar getirir.
Bizimkilerde yine itiraz yok.
Aksama dogru Huriye ve Nuriye kalkarlar, yola düserler.
Yolda bastonlari ile yavas yavas yürürken aralarinda su konusma geçer; Huriye : "Kiz Nuriye, gördün mü Düriye'yi..!!! Ne kadar pinti olmus. Bize
bir kahve bile ikram etmedi"
Nuriye : "Kiizzz Düriye'yi ne zaman gördün??":yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: unutkanlık işte Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin tşk rapunzel
sağol beğendiğin için.. yaşlılık :yikildim:
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Allah ım beni böyle etme
çok güzeldi saol
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Allah ım beni böyle etme
çok güzeldi saol
canat sen şimdiden başlamışın:yikildim::yikildim::yikildim:
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:rapunzel çok güseldi sağol koptum valla biran kendimi düşündüm:yikildim::yikildim:
:yarıldım::yarıldım:yaw süperdi bizde mi böle olcaz yaww ben istemiom yaa:yikildim::yikildim:
yapcak bişey yok yaşlılık işte gençliğimizin değerini bilelim.:yikildim::yikildim: