:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Öleceğim, ölüyorum...binlerce ben ölüyor bir
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Yüzüm sahte gülücükler savurur
Yaşlar gönle akar yakar kavurur....

Uyku tutmaz gözlerimi, yangın yerindeyim ama üşüyorum, üşüyor ellerim, üşüyor yüreğim. Sen kavurucu gün ortasında, ben hoyrat gecenin soğuğunu yorgan yapıp çekiyorum üzerime. Korkuyorum, karabasanlar kovalıyor uykularımı. Uyumak istemiyorum, ölmek istemiyorum. Nafile! Öleceğim, ölüyorum... binlerce ben ölüyor bir yerlerde, tekrar tekrar... umutlar başka baharlara kalıyor.

Bu kaçıncı bahardı feda ettiğim geceye
Bu kaçıncı güldü daha dokunmadan kuruyan

Oysa..
Şehzade gülleri göndermek istemiştim sana..

Bu nasıl taksimdir bilinmez, mevsimlerden payıma hep zemheriler düştü, nevbahar olmaz mı hiç bilinmez...

Korkunç bir serencama düştü yüreğim
Sıtmaya tutulmuş gibi titremekteyim
Uzat elini sevdiceğim
Tut!.. yoksa düşeceğim.
Tut!...
Yoksa.............

Oysa ki....
Oysa ki ben, sevdiceğim türkü tadında yaşamak isterdim Leyli Leyli... Sana Şehzade gülleri göndermek isterdim. Rayiha kokan saçlarını uykularıma yastık yapmak isterdim Heyhat... Şimdi söylenmez oldu türkülerim, elimden alındı güllerim. Bir kokusu kaldı rüzgarda salınan zülfü siyahının.
Dayanamam.. Dayanamıyorum ....

Artık kıyamet kopmalı ve hatta kıyametler, okyanuslar taşmalı yüreğim kabarıyor, dağlar parçalanmalı göğsüm çatlıyor, güneş yakmalı her yanı, alevler sardı gözlerimi, gök kubbe çökmeli ayaklarım tutmuyor, Olmalı artık olmalı..

Olmalı, yoksa asi olacağım.

[YT]uDLJ0hZmpFU[/YT]
Bu kaçıncı bahardı feda ettiğim geceye
Bu kaçıncı güldü daha dokunmadan kuruyan

teşekkürler..