:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: duygusuz dakilere duyrulurr aşk basit degildirr
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
wol_error.gifResmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 1024x768 ve 84KB. Dirsahildekisevgilibd6.jpg

wol_error.gifResmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 1024x768 ve 108KB. Dirplatonikasktf1.jpg

wol_error.gifResmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 1024x768 ve 199KB. Dir8hcscsxcvk5.jpg

wol_error.gifResmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 1024x768 ve 71KB. Dirb02xic6djz5.jpg

wol_error.gifResmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 1024x768 ve 198KB. Diriewrm1ojaf3.jpg

wol_error.gifResmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 1024x768 ve 116KB. Dirj9fu9jbqpk5.jpg

tum çiftkere ayril mayin sakinnnn
Eyvallah süper aşk bence dünyanın en zor şeyi Smile
size şiddetle katılıyorum...paylaşım için saol
bu cok güzel ne güzelde demişin ask basıt deıldır dıeTongue
Antisos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eyvallah süper aşk bence dünyanın en zor şeyi Smile

Katılıyorum..Teşekkürler Murat...Umarım sende gerçek şkını bulursun kısa zamanda Smile
:: CiMCiMe :: Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Katılıyorum..Teşekkürler Murat...Umarım sende gerçek şkını bulursun kısa zamanda Smile

inşl bulurumm unuversete bakicammm
tşkler murat hepsi çok güzelSmile...
yaw çok doğru demişin tşkkrlr ama yeter aşktan bahsedip durmayın yaaa Sad
çok güzeldi lazmuratt tşklerrSmile
Cok güzeller..

Emegine saglik Murat..
Tesekkürler..
Sayfalar: 1 2