:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Keşke Çocuk Kalabilsek...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
bukadarolur7qc1psbx6.png
453314.jpg

01_child_76528.jpg

18_child_37182.jpg

1169633634simonehertel3jb6.jpg
457188.jpg
paylaşamın içi,n saol
1 kac gunlugunede olsa 2 . 3 yaslarında bı cocuk olmak ıcın tum hayatımdan vazgecerdım anladım kı buyumek guzel dıgılmıs can yakar hale geldı artık buyumek .....

cocuk olmak ıstıyorum yada öle davranmak artık yoruldum 19 yasındayım henuz ama bıktım buyumekten artık buyumek ıstemıyorum SadSadSadSadSad

tesekkurler paylasımın ıcın
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:1 kac gunlugunede olsa 2 . 3 yaslarında bı cocuk olmak ıcın tum hayatımdan vazgecerdım anladım kı buyumek guzel dıgılmıs can yakar hale geldı artık buyumek .....

cocuk olmak ıstıyorum yada öle davranmak artık yoruldum 19 yasındayım henuz ama bıktım buyumekten artık buyumek ıstemıyorum SadSadSadSadSad

tesekkurler paylasımın ıcın
aynen katılıyorum sana büyümek acı verioSadSad cocuk olmak ve kalmak kötü bişi deil Confusedmiley18:evet ruhum hep cocuk ve öle kalcak:SSadSadanlayan anladı:'(
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aynen katılıyorum sana büyümek acı verioSadSad cocuk olmak ve kalmak kötü bişi deil Confusedmiley18:evet ruhum hep cocuk ve öle kalcak:SSadSadanlayan anladı:'(

keske bende ruhumdakı cocugu saklayabılseydım koruyabılseydım bı gece kırdılar onu uzduler yaraladılar benı benım önumde kursuna dızdıler sonucta ıcımdekı sevgı dolu cocugu öldürdüler sımdı bı baska cocuk buyutmeye gucum yok SadSadSadSadSad hep buyumeye mahkum kalıcam ben SadSadSadSad

bu arada senı anlaması gereken kısı umarım anlar Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: keske bende ruhumdakı cocugu saklayabılseydım koruyabılseydım bı gece kırdılar onu uzduler yaraladılar benı benım önumde kursuna dızdıler sonucta ıcımdekı sevgı dolu cocugu öldürdüler sımdı bı baska cocuk buyutmeye gucum yok SadSadSadSadSad hep buyumeye mahkum kalıcam ben SadSadSadSad

bu arada senı anlaması gereken kısı umarım anlar Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
eski dosttan düsman olmasmıs eski kardestende olmuomus anladımSmileSmileSmileSmileSmile Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
18_child_37182.jpg

ne kadar masum ya Smile
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:18_child_37182.jpg

ne kadar masum ya Smile

evet tıpkısının aynısı ben Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17::hihi:hihi:hihi:hihi:hihi:hihi