:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ?k? Sene
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
..................
İki sene öyle mi; şu zamana çok bile. Tebrik ediyorum
Ne Desem Bİlemedİm. DeĞer Verdİm. İkİ Sene Deyİp GeÇme. GÜnlerİ Bİr BiÇak Sayarsan. HergÜn Bİraz Kanarsan. DeĞmez Mİ Sence?
Kanayan Yaralar BİrgÜn Kabuk BaĞlar Sonra Bakarsin İyİ OlmuŞ Acitsada Canini İyİ Olur İŞte ÇÜnkĞ Her Derde Vardir Bİr Deva Yeterkİ ÖlÜm Olmaya
Sen özelsin; herkes gibi değil.
İki sene deyip azımsamadım çoğumsadım. Bu zamanda hasreti iki sene yaşatabilen yürek hiç tanımamıştım
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kanayan Yaralar B?rg?n Kabuk Ba?lar Sonra Bakarsin ?y? Olmu? Acitsada Canini ?y? Olur ??te ??nk? Her Derde Vardir B?r Deva Yeterk? ?l?m Olmaya

B?yle bir derdim olsa deva aramzd?m ben:o ??nk? hangi duyguyu haketti?i gibi ya?ayabiliyoruz ki ?u d?nyada. Hasret bile olsa hakk?n? verece?ini bildi?im onunla ge?irirm bi ?mr?. Sana yak???yo arkada?
hakeden için dökülür gözyaşı acı hatalara dökülür çekip giden vefasızsa gömülüğr hasret
G?T B?LE DEMED?M SANA DE?MEZ TEK KEL?ME.

A??r bir laf olmu?. Ama ho?uma gitti...Smile

E?er sen de?mez diyorsan de?mez be karde?im.
B?rak kelimeler i?inde kals?n...Wink
Ama insan? da rahatlatmazki kelimelerin i?inde kalmas?...
Yani tam bir muamma...:confused:

Y?re?ine sa?l?k...

bir anlık rahatlamalara izin vermiyecek kadar değerliydi. asıl muamma bu oldu galiba..........
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bir anl?k rahatlamalara izin vermiyecek kadar de?erliydi. as?l muamma bu oldu galiba..........

Eyvallah...
Sayfalar: 1 2