:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Beni onlara verme anne,beni büyütme
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
hayat305nanlam305ef1bl7.jpg

Çocuktum küçücüktüm.Ne ellerime dokunmuştu kirli elleri,ne yüreğimin pas tutmasına yetmişti demirden yürekleri...Çocuktuk işte.Derdim çok derdim o zamanlar.Ayşe'nin saçları neden balıksırtı da sen yapamıyorsun bana öyle anne?Anne nerden aldın bu eteği,aynısından onun da var ne yani ikiz gibi mi gezeceğiz şimdi biz?

Ya şimdi ?Ayşenin saçları mı derdim,yoksa eteği mi...Varsın giysin,banane...Ne oluyor bana?Yoksa büyüyor muyum ne ? Ama ben büyümek istemiyorum anne.Hala kucağında oturmak,koynunda uyumak istiyorum.Elleri ellerimi kirletmesin,yüreğim pas tutmasın istiyorum.Söylesene anne bu mümkün mü?Hala küçük meleğin olarak kalabilir miyim ?Büyüynce bunlar ıyapamayacakmışım...Herkes dünya derdine düşüyormuş,birileri için ağlıyormuş ben de öyle olacakmışım...Ama ben istemiyorum anne...Gözlerimden akan iki damla yaş ya bana almadığın bir oyuncak için olsun,ya da bana kızdığın için...

Anne...?Yarın saçımı balıksırtı ör olur mu?Bana başka etek al...Yakam dantel olsun kimsede bulunmasın başka.

Bu gece de ben geldim anne.Aç koynunu;sar,sarmala,sakla..Beni onlara verme anne...
BENİ BÜYÜTME .....
10ku0sl3.jpg

[SES]http://www.herkesdinlesin.com/mp3/pesimist17-candan-ercetin-annem-.mp3[/SES]
ya sen süppersin ... helal olsun vallahi...
tesekkurler begendıgıne sevındım .........
çok güzel omus walla ya emeğine sağlıkWink