:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: intihar ettiren resim...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Bu resme uzun süre bakanlar intihar ediyorlarmış..ne alaka anlamadım arkadaşlar bir de siz bakın bakalım bişey anlayacakmısınızOldukça garip bi olay

1e315ef7f85od4fr.jpg

Not :intihar edecek olan varsa sorumlu değilim Big Grin
hiçbişey anlamadım..bi acıklaması yok mu ki..
ii ya bn biras bakıyım bu resme bana yardımcı olur belki Big GrinBig Grin

bnde düşünüodum nasıl intihar ederim die Sad:
amylee hanı bırlıkte atlıcaktık ask olsun küstümmm hade bakalım beraber ölmezzsek olmaz ya 3 agustosta dogum günüm var ogün atlasakSmilegtarlarımıda alcam hem daha agır olur dırek cakılırızSmile
ya bişi dicem cok dıkkatlı bakıldıgın da bı müddet sonra igrenc bıseye benzıo yanı korkunc bıseye tabi iii bakıldıgında 3 boyutlu sanırsam buuuuSadSmile
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:amylee hanı bırlıkte atlıcaktık ask olsun küstümmm hade bakalım beraber ölmezzsek olmaz ya 3 agustosta dogum günüm var ogün atlasakSmilegtarlarımıda alcam hem daha agır olur dırek cakılırızSmile

cnm yya bn o kdar dayanabiceğimi hiç sanmıyorum ya bnim bir an öce gitmem lasım ölüme !!!!

bunaldım hayattan yaşamkatan ailemden .... Sad:
yyaa bana hala bişiy olmadı yaa bn en iisi bi nöbetci eczane buliym de

artık ondan sonra allah kerimm ..
bensızmı edıcen ask olsun tamam gtarlarımı almıcam yeterkı benı kabul etttt yalnız korkarım ben atlayamamSmileSmileSadSad
tmm o saman beraber atlarıs olsun sn yinede gitarını al lasım olur belki.. Smile
Yapmayin ama...Hadi Intihar ettin diyelim'ki[mazaALLAH]..
Asil derd öteki Tarafda basliyor, ve inanin katlanmak mümkün degil ..

O yüzden düsünceli, bilincli adim atmayi ögrenelim..Öyle degilmi?
Sayfalar: 1 2 3 4 5