:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: !!__d@y@NM@liyim__!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Her yer karanlık pusu kurmuş yanlızlık kalbime sensiz geçen ilk akşam işte en zor anları yaşıyorum ayrılığın ilk sattleri gecmek bilmiyor sewgilim......

Sensizliğe alışmak darmadağın ediyor beni seni sensiz yaşamak en ağır ceza bana naparım sen olmadan senin gülüşün olmadan nasıl gülümseye bilirim....!!!

Hatıralrımızı düşündüm hep okadar çoklar ki...Hatıralar insana acı weriyor sewgilim yaşananlar birer birer kalbimde acı wermek için yerlerini aldılar we beni her geçen gün kahredecekler......!!!!

İşte sensiz geçen saatler yawas yawas çağolmaya başladı nasıl dayanacak buna yüreğin nasıl alışıcam kesin dönüşü olmayan bu gidşine nasıl katlanıcam..

En koyanıda ne biliyomusun sewgilim??giderken sana gitme kal dayanamam yokluğuna beni bırakma diyemedim...Acaba deseydim kalırmıydın bana dayanamaz gitmezmiydin yine herşey dewam edermiydi??!!

Ama...artık bunları düşünmenin hiiç bir önemi yok boşu boşuna kendimi kandırmanında....

İnsanlar hani gerçek aşkları bulupta sıkıca kenetlenirler ya bende sana kenetlenmiştim aşkım ama sen sana sarılan elleri ittirdin....

BUNA MECBURUM DAYANMALIYIM...!!AYAKTA DURMALIYIM AYNI GİDERKEN SENİN DURDUÄžUN GİBİ "HIRSLI WE KARARLI"
Bekleyişlerimde
Umut aramadım
Ummayı istemedim.
Yenildim ben demeden
Neler oluyor demeye
Cesaret bulamadım belki.
Sırt vermeden noktalara
Aşılamaz mı engeller?
Engelleri tanıdım
Sevmeye,
İstemeye yaşamı.
Yaşamak istemedim mi
Bilinmez
Ama bekleyişlerimde
Umut aramadım
Göğe baktım,
Sırtımı verdim yere
Yenildim ben demeden
Neler oluyor demeye
Cesaret bulamadım belki

tşkler fahriye güzell yazıydıı..
Teşekürler fahriye
Yüreğine sağlık Smile
ikinizede teskkür edrim wakit ayrıp okuduğunuz için saolunSmile
Yüregine saglik Fahriye..
Güzel di..

Tesekkürler ..
[COLOR="Black"]gerçekten güzeldi...
sağol
emeğine yüreğine sağlıkSmile
[/COLOR]
cok güzeldi fahriye..
tesekkürler canım Smile
fahriye&çilek iki güsel insan iki şiir tutkunu tşk ler her ikinizede ayrı ayrıı

çok güsel paylaşımlardı her ikiside iyiki varsınnnızzz.....Smile
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:fahriye&çilek iki güsel insan iki şiir tutkunu tşk ler her ikinizede ayrı ayrıı

çok güsel paylaşımlardı her ikiside iyiki varsınnnızzz.....Smile

sende iyiki warsın cnm ikmizde sana benziyoruz demekki sende bizim gibi şiir tutkunusun yorumun için saolSmile
sewda yüreklim,Qetesh,aslı sizlerede çok teşkkür edrim saolun Smile