:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sms'lerde Yaşanan Dumurlar, Karakter sorunu başımıza bela!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Cep telefonunda 2. mesaja geçmemek için kimi zaman sesli harfleri yazmayız, kimi zaman kelimeyi yarı da keseriz kimi zamanda hiç bi şey yazmayız Bi de düşünceli tavırlar var tabi...

Giden: Slm Aytn Nbr? Gidiyo muyuz konsere? Geliyosan 1 gelmiyosan 2 cagrı at!!

(3 cagrı gelir...)
Giden: Anladım yine Bahadırla gidiyosun di mi!! tamam öle olsun
Gelen: Hayır gerizekalı!! Ben istiyorum ama babam izin vermiyo

....

Giden:Nbr Cm? Knsr vr glcnm mng? st 23:30 d bk rmz mrt sln fyz nc hps gly b sn yksn!!
Gelen: Sevilay ne diyon kuzum ben bi b.k anlamadım bu mesajdan ya!!
Giden:Valla akşama manganın konseri var demiştim herkez var demiştim ama... (Sevilay yolladı saat:02.30)

....

Giden: Ya Mrt abi benim CD sen de kalmış,bi de yarın sınav var mı? nasılsın ben de iyiyim. maç bileti ne kadar ? bugün ayşeyi okulda gördün mü? Bu son kontörüm ha ona göre!!
Gelen: Tamam getiririm,sınav yok. ben de iyiyim 15 diyolar. yoktu galiba. benim de son kontör hadi byeeee..
Gelen: Kampuscell kazandırmaya devam ediyor! 25 kontör hattınıza yüklenmiştir!
Giden: Oğlum Murat rahat rahat konuşabiliriz artık hatta türkçe karakter bile yazarım yani şüüüğğşşççği !!! nihahaha!!

----

Gelen: Arzu ben yarın Ankaraya gidicem hayatım iş toplantısı için. Biliyosun şirketin tüm yükünü yine bana verdiler. Sen semihe ver göt
[b]Giden: Ne diyosun sen ya!! Gerizekalı ayrılıyorum senden terbiyesiz. Senden beklemezdim bunu!!
[/b]Gelen2:ürecegim eşyaları tamam mı aşkım sana oradan ne getirmemi istersin, hatta beraber gidelim ya!
[b]Giden: Ayy pardon aşkım seyy!! Parça parça gelince Kızmadın di mi?
Gelen 3: cık hadi disari basimin belasi![/b]
güsell emeğine sağlık....Big Grin
Konu Komik yazılar bölümüne taşınmıştır...
Giden: Slm Aytn Nbr? Gidiyo muyuz konsere? Geliyosan 1 gelmiyosan 2 cagrı at!!
(3 cagrı gelir...)

Giden: Anladım yine Bahadırla gidiyosun di mi!! tamam öle olsun
Gelen: Hayır gerizekalı!! Ben istiyorum ama babam izin vermiyo

hheheheeeh Big GrinBig GrinBig Grin çok komiqmiş yaff Big GrinBig Grin
tşkrlr çok komik SmileSmileSmile