:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bana yardım ederseniz Türkiye nüfusuna katkıda bulunmuş olursunuz
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
KARDEŞLERİM BANA YARDIM EDİN NOLUR TÜRKİYE NÜFUSU BEN ÖLÜRSEM AZALACAK O YÜZDEN AZALMASIN DİYE BANA YARDIM EDİNBig Grin (yardım etmeniz için başka bahane bulamadım bunu yazdım)
BEN SEVDİÄžİMLE 14 AY BİRLİKTE OLDUM.AMA O ANKARADA BEN İSTANBULDA AMA ONU ÖLESİYE SEVDİM.14 AYIN 8 AYINI SÖZLÜ GEÇİRDİK VE 14 AYDIR 2. KEZ YÜZ YÜZE GELECEKTİK İSTANBULA GELDİ VE BULUŞTUK ÖZLEM GİDERDİK. GELDİKTEN 2 HAFTA SONRA BANA ARTIK SIKILDIM DEDİ YAPAMIYORUM ESKİİS GİBİ OLMUYO DEDİ VE AYRILMAK İSTEDİ BENDE ELİ MEHKUM KABULLENDİM VE DAHA SONRA BUNUN BENİMLE BİRLİKTE 3 KİŞİYİ AYAKTA UYUTTUÄžUNU ÖÄžRENDİM. AMA HALA SEVİYORUM ONU O ŞEKİLDE BİLE KABULLENDİM. AMA ARTIK DÖNÜŞÜ OLMAYAN Bİ ÇIKMAZA GİRDİK. TEK ÇAREM ONU UNUTMAK BİLİYORUM AMA OLMUYOR DENİYORUM OLMUYOR AYRILALI 1 AY OLDU AMA HALA UNUTAMIYORUM GİTTİKÇEDE ÖZLEMİM AŞKIM SEVGİM ARTIYOR NE YAPMAM LAZIM BANA YARDIM EDİN... NOLUR ARKADAŞLAR YARDIMIZI ESİRGEMEYİN BU ARADA BİZ AKRABAYIZDA UZAKTAN YANİ HER SENE 2-3 KERE GÖRÜŞÜYORUZ NOLUR KARDEŞLERİM NOLUR

Ben:Ferhat
Yaşım:18
Sevdiğim:Tuğçe
Yaşı:16

:kk::kk::kk::kk::kk::??:??:??:??:??
Sana yardım eden Big Grin
Senin gibi olan diğer 2 kişi Big GrinBig Grin
Bence onlara danış Big Grin

Big GrinBig Grin
durum kötü
zaten seviyorsan 1 ayda unutmayı bekleyemezsin arkadaşım
o kadar kolay unutulacak olsaydı onun adı sevda, aşk, sevgi olmazdı.
bence yapabileceğin pek bişey yok
sadece herşeyi zamana yani oluruna bırakmalısın.
ben de aynı şeyi yaptım.
unutma aşıksan illaki acı çekeceksin SABRET_!!!
merhaba... ben sana bu konu hakkında şiir yazmıstım. evet gercekten sen, bitmissin daha dogrusu bitirmişler seni. ama kendine güvenin, sabrın ve birde çaban olsun olmayacak sey yani senin basarmaayacagın sey yoktur. şimdi sen beni nerden tanıyosun diyeceksin hayır seni tanımıyorum, sadece asık adama, sevene adam herseyi yapar onu iyi biliyorum. ve sende bişeyleri basarmak ve birilerini kaybetmemek ve o kişiyi tekrara elde edebilmek için, aglamak, ona buna anlatmakla olmaz. hersey sende biter. yapacagın bir tek sey var, sevdigini unutturmamak, ona her an kendini anımsatabiliecek birseyler yapmak, sendeki olan buyuk sevdanı birseyleri ona hissettirmeye calısmak lazım. bunları becerebilirsen hersey senin olacaktır? ama hiç birşeyde UTANMA!!!
sağolun allah razı olsunda bana çare yok be kardeşlerim ama esirgemeyin yardımlarınızı anlatacağım şeyler var daha anlatırım
aLLah kurtarSın kardi$ Big Grin
onu çok sevdiğin belli ama arkadaş aşk iki taraflı yaşanırsa güzeldir. aksi takdirde bir anlam taşımaz o seninle olurken başkalarıyla da olmuş bunu sevdiğin için kabullendin peki sana geldiğini düşünelim tekrar yapmayacağı ne malum seninle oynamış bunu söylemeye gerek yok sende çok iyi biliyorsun yapman gereken tek şey onu unutmak ve bu kolay da değildir ben ayrılalı yıl oldu ama unutmakta zorlanıyorum ama şu bir gerçek insan onsuz olmaya da alışabilir
sen ondan öncede vardın ondan sonra da olabilirsin
sağol yaaa ama zor zor zor zor başka bişi yok ÇOK ZOR BE YAAA
sana ne demeli bilmem ki akrabasınız hemde uzaktan ..unutmak zor olsa da unut seni bekleyen çok güzel şeyler varsa kaçırma derim .yeniden seversin daha çok gençsin .unutmazsın yaşatırsın içinde belki ama inan bana bi gün yeniden seversin ..sana yaptığına kimse hak veremez sende onun gerçek yüzünü gördüysen yolun açık olsun derim o senden çoktan gitmiş baksana ...
için içini yer merak edersin hepsi zamanla inan geçer ..
belki seni sevdiğini anlar ve yaptığı hatalardan pişman olup yine sana gelirse iş işten geçmiş mi olur orasını bilemem ama allah yardımcın olsun .kalp işi zor girdimi o sancı bi kere daha çıkmak bilmio ..

gönlünce olsun herşey ..
sğaol tşk ederim sğaol
Sayfalar: 1 2