:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Gülüşünde tutuşsun gözlerim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Ben seninle konuştuğumda hiç bilmediğim bir zaman dilimine uzanıyorum. Duruyor zaman duruyor dakikalar. Ayaklarım bir denizin masum akışlı kıyılarında ve dalgalarıyla oynuyorum. Kumsalına adını yazıyorum kum taneleriyle. Sonra bırakıyorum dalgalara ismini..
İçimden seslenen bir şarkıyla yokluğunla dans ediyorum bir ateşin başında. Martıların kemanına tutuluyorum. Ben senin yokluğunla yasamaya alışıyorum. Varlığına elveda...

Kimse seni sevdiğim kadar sevemeyecektir hayatında. Kimse seni sevemeyecek bu kadar...
Bir sigara gibi içtim seni...
Sancılı bir doğumu çeken bir kadın gibi...
Sen beni böyle bir gitarın notalara özlemini kıskandırırcasına düşünürken seni görmelisin ..
Sen beni böyle ince nakıslı bir dantel gibi seni dizelere islerken görmelisin...
Sıcacık olurum , üşümez hiç bir yerim ..
Seninle ısınırım
Seninle ısınır içim
Aşkım olur musun
Aşkım olur musun benim için

Ben ne zaman âşık olsam. Bir şarkı olurum aşkın dilinde. Hani bir yerlerim. Nutkum mesela çiçek acar. Gitar beni söyler. Kemanlar yüreğimi. Kimse bilmez belki. Kimse bilmez seni nasıl sevdiğimi...
Ben seninle dolu olurum. Gülüşünde tutuşur gözlerim. Ay tutulur
Güneş tutulur, Tutuşur her yerim. Kesildi ayaklarım, Kesildi ellerim
Dokunduğum ellerini çok özledim.

Söndürdüm ışıkları...
Samdanlar diktim bu gece odama. Işıkları okşuyor sevdam gibi dokunuyor canıma. Mum ışıklarında uzuyor gölgelerim. Gölgem bile hasret sana. Koştu senin içinde olduğun düşlerim dört bir yana. Düğümlendi sevdam bom bos kollarım, ellerim. Nefesim yırtık etek gibi oksuz kaldı boğazımda yutkunuyorum Allaha.
Ne dikenim var
Nede böyle giyenim
Ben bir çift mezar taşı diktim yokluğuna...
Her gece varlığına dua ederim

Bu gün yine seninle konuştum. Biliyorsun sana hislerimi. Biliyorsun da ne anlıyorsun. Ne bir evet diyorsun. Ben cemre gibi topraklara düşüyorum sen bunu kabulleniyor musun ?

Ben büyük bir ask olacağını biliyorum aramızda. Hani sıcacık, ürperten, insanin içini tiril tiril titreten. Dalgalı ve heyecan veren bir ask olacağını biliyorum. Bir fırtına olacağını biliyorum askımızın. Sende biliyorsun. Bunu da biliyorum. Sen her gece yatağının bas ucunda benden bir parçayla uyuyorsun. Bunu da biliyorum. Ama sen ..
Ama sen benim ne kadar seni çok istediğimi bilmiyorsun.
Hani su içinde yüzüp de çok beğendiğin...
Hani çok güzel olduğunu söylediğin yeşil kırımsa döken gözlerime kızgın bir sürme çekecek kadar seni istiyorum.
Ben ellerimin gözleriyle görürüm senin yüzünü.
Ben senin aşkınla yürürüm yeryüzünü
İhtiyacım yok gözlerime, kalp gözlerim yeter su sevgime

Simdi zamanım dar. Simdi an gibi seni istiyorum. Simdi yolda kimi görsem sen sanıyorum. Simdi kiminle konuşsam dilim seni söylüyor . Kiminle konuşsam dilim seni...
Konuşamayıp başımı ellerimin arasına alıp bir köşeye çekilip ağlıyorum...
Siyah saçların tutup çekiyor beni kendine...
Düşüyorum cuk ulata gözlerinin içine...
Yeşil yeşil eriyorum bu bana reva mı be...
Yeşil yeşil eriyorum .. Bu bana reva mı
Ben senden sadece bir sevi istiyorum
Aşkım olur musun?
Aşkım olur musun?
Aşkım olur musun su yanık sine - me ?

Gel

Sen istersen görmem bir daha dünyayı
Yeşiline kızgın sürmeler çekerim
Gel
Gülüşünde tutuşsun gözlerim
Gel
Gel

Sen istersen görmem bir daha dünyayı
Yeşiline kızgın sürmeler çekerim
Gel
Gülüşünde tutuşsun gözlerim
Gel

:A::A::A:tskler............
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Ben büyük bir ask olacağını biliyorum aramızda. Hani sıcacık, ürperten, insanin içini tiril tiril titreten. Dalgalı ve heyecan veren bir ask olacağını biliyorum. Bir fırtına olacağını biliyorum askımızın. Sende biliyorsun. Bunu da biliyorum. Sen her gece yatağının bas ucunda benden bir parçayla uyuyorsun. Bunu da biliyorum. Ama sen ..
Ama sen benim ne kadar seni çok istediğimi bilmiyorsun.
Hani su içinde yüzüp de çok beğendiğin...
Hani çok güzel olduğunu söylediğin yeşil kırımsa döken gözlerime kızgın bir sürme çekecek kadar seni istiyorum.
Ben ellerimin gözleriyle görürüm senin yüzünü.
Ben senin aşkınla yürürüm yeryüzünü
İhtiyacım yok gözlerime, kalp gözlerim yeter su sevgime

bu bölüm benim olsun çok güzeldi paylaşımın için teşekkürler