:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: nişanlılık nası bişeydir ailelerle uğraşmak zormudur ya
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
ya benim yakın arkadaşaım kankardeşim heregun ağlıo çünkü nişanlı nişanlısınıda çok seviyor.ama aileler çok sorun çıkarıomuş evlenmesişnede daha var ya kız beter olmuş.çok üzülüorum ona çok korkuorum artık evlenmekten.....sizcede öle değilmi...:hihi
eet çok korkunç bişey bu evlilik herşey sorumluluk
heLe ßi ewLenSinBig GrinBig Grin
valla işi biraz zor ya şimdiden bu kadar yıprandıysa
işi gerçekten zor Allah güldürsün umarım herşey istedikleri gibi olur mutlu olurlar

ama tabi onların durumu öyle diye herkezde aynı olacak değil
sonuçta herkez bir gün evlenmeyi düşünür güzel olmaza yada kötü birşey olsa heralde kimse evlenmezdi
Evlenmek Güzel Bişi Tabiki Ama aralarında sevgi ve saygı bağlarını koparmasınlar amman ha o bağ koptumu neyse evlilik güzel bişi yane....
ya arkadaşlar doru sölüosunuz ama kız dioki hani nişanlımla biz birbirimii yiyoruz ne kadarda sevsekte hani snein annen şunu dedi benim annem bunu dedi şöle oldu böle oldu.diyerekten....ya birbirlerini çok seviyolar hemde nası ya ben çok üzülüorum onları öyle görünce hemde çok üzülüyorumç o yüzdne evlilikjten çok korkuyorum ben eğer olurda öle bir düşüncem olursa evlenmek gibi herşeyime kara vericem ailemle düğün yapmaya 2-3 ay kala tanıştırıcam gelsin istesinler hemen evlenelim yoksa boku çıkıyor bu işlerin valla...
bu arada pckopat yazın süper valla çook neşenlendirdi beni.
yemin etBig GrinBig Grin
yemin ederim Big GrinBig GrinBig Grin
konuyu nereye getirdik yhawBig Grin
Sayfalar: 1 2 3 4