:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: birgün Geleceksin Deilmi?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
SENİ SEVİYORUM!?
aylar önce bırgün senle konusurken konusma sırasında ebedi ask ucunda ölüm varsa o en hararetli anında öleceksen var demıstın.sanki bnm tepkimi ögrenmek içindi.kımbilir..sen bana acıkca sormamıstın ama ben sormanı beklemeden kısa bır sessızlıkten snra gözlerine bakarak,ben senın yanında oldugum her sanıye her an ölüme varım demıstım hatırlıyormusun?..seni bilmem ama ben bu cümleyle ebedi askı buldugumu haykırıyordum..yüregimin atıslarına karısan sessız bı cıglıkla..neden bılmem ama bu ebedı askı gözlerımle bakıslarımla davranıslarımla sevgımle anlatmaya calısıorken kelımelere dökemedım bır türlü..büyünün bozulmasından korktum belkıde ya sen? yasen.. ebedı askı buldunmu?bende yada benden öncekilerde? yanlış anlama sakın!sorgulayıp yargılamıyorum seni bir hesaplasmada deıl bu bu sorunun cvbını verıp vermemekte özgürsün.karar senin!paylasmak istersen ben burdayım..simdi aramıza gıren caresız ayrılıktan beri her düşüncemde bu cümlenın yer aldıgını beynıme kazındıgını bılmenı isterım..nedenmı?ebedi ask ucunda ölüm varsa vardır ama ben bu ebedi askı sende bulamadım dersen baska bır insan incilip kırılacaktır bır gül gibi arkasına bakmadan cekıp gıdecektır belkıde..haklı olarak!kimbilir..ama bu sözü bana oldugu gıbı sölersen sen benı terketmedıkce bılkı ben senı bırakmam.çünkü ask ne guru dinler nede suur..bır hercai olarak iyi bilirsin bu duyguyu yüreginin kapılarını sonuna kadar acabılıyorsan ebedi askı hıssedebiliyorsan işte o zaman varsın demektir..suanda her ne kadar savassamda yoklugunla kalbimin kapılarını sana sadece sana sonuna kadar actım usukca korkusuzca..kendimi sana verdim sınırsızca..askın büyülü atmosferınde sana olan sevgımı düşlerle bıraktım kollarına.. kımseler ama kımseler sevemez seni bnm sevdigim kadar.ne kadarmı sevıyorum senı?duymak bilmek istermısın; tüm okyanusların bütüklügü,dünyalar kadar desem evet yanlış duymadın bu neki?en yüksek daglar bile tepe kalır sevgımın yanında gökyüzündekı en parlak yıldızın sana olan sevgımın simgesi oldugunu düşündünmü hiç?sen öle bıseysınkı askımsın,fırtınamsın,özlemım caresızlıgım,yıldızımsın en önemlısi sensın bır ressamın düsüncelerını tuvale gölgelemesı,bir müzisyenin yüreginden aldıgı güçle hissettıklerını notalara melodılere dökebılmesı gıbı bısey senı kalbımde tasımak.seni sevmek.. seni ölesiye sevmek bigün geleceksın deilmi?düşlerimde büyüttügüm eşsiz sevdamın sahibi...bir gün geleceksın deilmi?
SENİ SEVİYORUMMM!
:k::k:deli bir yagmur olsam senı yagdıgım yerler kadar severdim
deli bir rüzgar olsam seni estigim yerler kadar severdim
ama ben sadece deliyim
ve seni aldıgım hernefes kadar cok sevıyorum

:k::k:bana seni sevıyorum dedıgın zaman bu yalan bile olsa bu yalanı
dünyanın bütün gerceklerıne degişmeye hazırım....?!

:k::k:birgün dudakların kurusa okyanusu getırırım sana
aksam ayazında titrersen günesi getiririm sana
eger gönlün bi sevgi arasa kalbımı söküp getiririm sana!!Sad
iki keremi açtın konuyu canım benim
iki kere emeğine sağlık o halde Smile Smile
yok yaws gönderılmedı sandım saol cnm cok tatlısınSmile
güzel olmus yüreğine sağlıkWink
saol cnmSmile