:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Siz bilg. başındayken kardşinz geldi..(benim kardşim gibi..)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Çocuk bilgisayar başındaki ablasının yanına yaklaşır ve pis pis klavyeye bakarak
-buna basabiliymiyim
-Hayır
-Peki buna basabiliymiyim
-Hayır hiç birine basamazsın
-Anneeaaa benii oynatmoooo..

Bu düymeye basabiyiymiyim
-Hayır ama şuna basabilirsin
-Banane ya o düyme güzey deyiy

Bu düyme ne.. (çat!! bilgisayar reset düğmesine basmıştır)
Aaa bilgisayay kapandı
-Aannneeaa al şunu yaaaa..

-mu ne
-İşim var
-Peki mu ne
-Ya işim var gitsene sen
-O zaman mu ne

Abla hani sen bugün arkadaşına gittin ya
-Eee
-İşte ben o zaman bilgisayayı açtım oynadım yaaa
(Bilgisayar panikle açılır ve masaüstündeki herşeyin birbirine karıştığı ve bazılarının yok olduğu görülür)
eline sağlık Big GrinBig GrinBig Grin lütfen çocukları bilgisayar başından itekleyiniz
Allahtan tekim Smile

evde öyle bir canavar yokBig Grin ama canavardan beter bir babam varBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
*乃ム√u丂u* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allahtan tekim Smile

evde öyle bir canavar yokBig Grin ama canavardan beter bir babam varBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
aynen ama benim bide bunun yanın da bi ablam var :yikildim::yikildim::yikildim:
Allahtan kardesim yokBig GrinBig Grin
Allah rahmet eyledin gidenler gitmiştir kalan sağlar bizimdir... Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ne mtlu kardeşi olmayanlara..Benim var bi tane deli ediyo..İtekleyince de gitmiyo be strider napcaz??SmileSmileSmile
Chatlak Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne mtlu kardeşi olmayanlara..Benim var bi tane deli ediyo..İtekleyince de gitmiyo be strider napcaz??SmileSmileSmile

zeka soruları bölümünde sormak lazım :yikildim::yikildim:
haha cok ıyı yaBig Grin
hehe super yafff...
Sayfalar: 1 2