:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ..Sensizliğe Açtım Gözlerimi….
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[SIZE="3"][COLOR="Purple"]…..Sensizliğe Açtım Gözlerimi….

Bir gün aniden çıkıverdin karşıma umursamadım gelişini sıradan her hangi biri olarak gördüm seni yoldan geçen sade bir vatandaş gibi yoldan geldin geçtin sandım, ama sen herhangi biri olmak istemedin bende

Kalbimse reddediyordu olmaz , yapamazsın diyordu yeni bir savaştan çıkmışken yeniden düşme savaşın tam ortasına yalvarıyordu tüm acizliğiyle

Sen o kadar ısrar ediyordun ki kalbimde bağımsızlığını ilan etmek için direnemedi yorgun kalbim geldin kuruldun en şahane gösterişinle kalbimin en orta yerine kovalayamadık seni
Gün gün yayıldın kalbimin her köşesine gitmeyecekmiş gibi

“Tamam” dedi kalbim.- bu sefer gerçek tahtı bulduk kurduk krallığımızı. sevindik çocukça el şaklattık buda gitmez dedik kanayan yaralara tuz basmaz dedik
Her bir hücremizde sen vardın artık damarlarımda ki her bir damla kanda , sen , sen, diye atıyordu kalbim. Gözlerimi senin için açıyor ,aldığım her soluğu senin için alıyor, seslendiğim her isimde adın çıkıyordu dudaklarımdan
Senin için yaşıyordum artık ben yoktum biz vardık
Her şeyimiz hazırdı hayallerimizde o mutlu aşk yuvamızın duvarları açık mavi olacaktı gök gibi sonsuzluğa uzanacaktı mutluluğumuz , senin gelişini anlatan kasımpatı benimse kırılganlığımı anlatan papatyalar olacaktı ama yine ikimizi anlatan güllerimiz hiç solmayacaktı aşk bahçemizde. Doğmamış çocuklarımızın isimleri bile hazırdı kız olursa Candan erkek olursa Can olacaktı Bizim canımızdan….

Ve yine seni beklediğim o yerde o şahane ihtişamınla gelmeni beklerken ani bir fren sesi etraftaki toz pembe bulutları dağıtı verdi birden ,kımıldayamadım , bakamadım o yöne görmezdi gözlerim, duymazdı kulaklarım dilim lal ….

Baktım işte … baktım da ne oldu gördü mü bu gözler cansız bedenini yerde, koştu mu ayaklarım sana doğru , duydu mu kulaklarım fren sesini, lal dilim konuştu mu adını haykırdı mı öyleyse parçalara bölünsün bu beden liğme liğme etsinler.
Hani gördü de seni kanlar içinde ne oldu… ??

“Seni seviyorum mutlu ol benden sonra” dedin olunur mu yar sensiz mutluluk olunur mu yar söyle ne olur konuş bensizde hayat devam eder de mutlu olunur de konuş candan öte can konuş..
Konuşmuyorsun … !!!
sende biliyorsun değil mi sensiz bizsiz mutluluğun olmayacağını
Anlamı kalmayacağını gökyüzünün, karanlık lanetlere bürüneceğini. doğmayacağını güneşin ısıtmayacağını içimizi aşkımızın ısıttığı gibi, açmayacağını çiçeklerin, vermeyeceğini kokusunu güllerin biliyorsun değil mi candan öte can …

Candan öte can girdin mi o kara toprağa, dokunmaya kıyamadığım o tenin serildi mi o soğuk yerlere. öpmelere doyamadığım dudakların kilitlimi , sarıp sarmaladığın kolladığın kolların hareketsiz mi seninle açtığım dedim gözlerini bensizliğe mi kapattın

Sen gittin , bıraktın ya beni bu karanlık girdaba, hani gitmeyecektin, hani koymayacaktın beni bu yad ellere , hani söz vermiştin

İçim acıyor sevgili sol yanım acıyor en çokta. gittin ya aşkların en güzeli işte bende bittim

Bak sabah oluyor güneş doğuyor, ne çokta severdin güneşin doğuşunu hep izlemek isterdin ya el ele kısmet olmadı ya hiç , hep uhde kaldı ya içimizde işte ben izliyorum kan kırmızı gözlerimle

Sen; güneşin batışıyla bensizliğe kapattığın gözlerini güneşin doğuşuyla ben: sensizliğe açıyorum gözlerimi [/COLOR]
[/SIZE]
K@tr€m
06/07/07
yüreğine sağlıkSmile
Teşekürler Katrem Sad
Yüreğine sağlık