:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yüreğimle seviyorum seni
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
[b][i]Görülmeyen yüze,tutulmayan ele yazılmış kaderin sevdalarıyız bu zamanda işte...Bakılamayan gözler,tutulamayan eller,dile gelmeyen bir sürü serüven peşinde koşan kısa ama anlamlı sözcükler ...Ama söylenemeyen cümleler ...aşk adına.. sevda adına... yaratılmışlık adına... boş kalan boşluqların kör kuyularındaki çıkıntılar...Hiç görmemeyi göze alıp delice koşmak bilmediğin sonu aglamaklı biten türk filmi misali ): sokaklarda dolaşamamak feryat ederek seni sevdiğimi , geceleri görememek gözlerini , karanlıktan mı yoksa hiç olmayışlarından mı? yok yok karanlıktan olsa gerek (: Bir sevda yasadım (yaşıyorum) bitmek tükenmek bilmeyen hisselerimle sonu ne zaman elveda der ...(?)yarına bıraktım tüm olumsuzlukları...Sen kovana kadar oradayım (:

Yüreğinde...

Bir labirentin içinde kaybolmak ne çekilir çile ne de görülüp dayanılacak birşey...Bulup bulup kaybedişimden şimdiki sarılışlarım sana..gözlerine degmemişken gözlerim..kavusamamışken senle baharın ortasında...sonbahara da raslasa kavusmamız gözlerini göremeyecek olsam bile cıkamayacagımı bildiğim labirentten çıkmak için bütün çabalarım...şimdi anlarsın işte daha önceleri sana bir ışık gibi yanıp söndüğümü..bir görünüp bir kayboldugumu sessizliğin içinde..neden sonra dersin ki

-Evet zormuş beee böylesi ):

Anlamadıysan bile anlatayım sevdiğim...

Seviyorum seni...

Yukarıda adı gecmiş kavusmamanın,görülmeyenın namıda olsa labirent içinde de olsam yüreğimle seviyorum seni...

*Bavusu*
[/i][/b]
SeviyorummmmmmmSmile

edit:eklemeyi unutmuşumda Big Grin
çok güzel olmuş saolsın
teşekkür ederim Wink
mükemmel bişi bu yaff bayaa hoşuma gitti
ben yazarımda güzzel olmaz mı Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

begenmene cok sevindim Wink

saol güzel yorumun için
sende saol SmileSmileSmile
yürgine saglık