:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Delicesine bir aşk
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

Delicesine bir aşk bizimkisi.Ne oldugunu bilmeden ortasında bulundugumuz bir hayat.Sonbaharın hüznününe inat kalpler çarpıyor haykırırcasına.İçinde eskiye dair hiç bişey yok bu yaşantının.

Bugünü...

Şuanı yaşarken biz!!!

Yarını düşünüyoruz...

Acaba?

Evet acaba yarınım... yarınların...YARINLARIMIZ...öyle güzel bir yüreği var ki insan yarınını düşünmeden edemiyor. bakışlarındaki sıcaklık sanki yüreğinde yanan yangının sönmemiş hali...bugünlerdir sen misin aklımdan cıkmayan yoksa hayat mı aklımdan çıkan...ikisinden biri işte ne farkı var şimdi ...o veya bu demenin ...AKLIMDASIN işte.....sonbaharın unutulan aşklarına inat,simalarına inat sen benim aklımdasın...ben ise ; yalnızlığıma bıraktığın kuytu köşelerdeyim....(Aklında olmak ümidiyle)..

*Bavusu*
*乃ム√u丂u* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Delicesine bir aşk bizimkisi.Ne oldugunu bilmeden ortasında bulundugumuz bir hayat.Sonbaharın hüznününe inat kalpler çarpıyor haykırırcasına.İçinde eskiye dair hiç bişey yok bu yaşantının.

Bugünü...

Şuanı yaşarken biz!!!

Yarını düşünüyoruz...

Acaba?

Evet acaba yarınım... yarınların...YARINLARIMIZ...öyle güzel bir yüreği var ki insan yarınını düşünmeden edemiyor. bakışlarındaki sıcaklık sanki yüreğinde yanan yangının sönmemiş hali...bugünlerdir sen misin aklımdan cıkmayan yoksa hayat mı aklımdan çıkan...ikisinden biri işte ne farkı var şimdi ...o veya bu demenin ...AKLIMDASIN işte.....sonbaharın unutulan aşklarına inat,simalarına inat sen benim aklımdasın...ben ise ; yalnızlığıma bıraktığın kuytu köşelerdeyim....(Aklında olmak ümidiyle)..

*Bavusu*

birşey söylemeye gerek yok galiba
Alıntı:birşey söylemeye gerek yok galiba

söylememişsin zaten Smile

saol senınde yüreğine gözlerine sağlıkWink
çok güsel emeğine sağlık
*乃ム√u丂u* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:söylememişsin zaten Smile

saol senınde yüreğine gözlerine sağlıkWink

söyleyemedim valla çok güseldi kal geldi bana Smile
sibelcim saol canım yorumun içinWink

sende saol canat ...kusura bakma kal getirdiğim için Big Grin
harbiden yaw kelimeler kifayetsiz kaldı gerçekten Smile