:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: temel fıkrası:))
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
İlyas ile Temel karşılıklı oturmuşlar sohbet ediyorlarmış. Konuşma sırasında iş kimin daha zeki
olduğuna gelip dayanmış ve iki uşak birbirine bilmece sormaya karar vermiş. İlk bilmeceyi İlyas
sormuş: - "Saridur, kafestedur, öter... Pu nedur, pill bakayrum..." Temel hemen, "Kanaryadur"
cevabını yapıştırmış. Fakat İlyas hayır anlamında kafasını kaldırır. Temel, birbiri ardına bütün
kuşların adını sayıp döker. Fakat her seferinde İlyas hayır deyince pes etmek zorunda kalır. İlyas
büyük bir sevinç içinde, - "Haçan insan hamsiyu pilmez mu?" deyince Temel hemen atılır. - "Hamsi
saru değuldur ki?" - "Boyamuşumdur.." - "Kafeste midur?" - "Koymişumdur.." Temel şaşırır: "Peku öter
mu hamsi?" - "O da aldatmacasıdur işin daa!..":yikildim: :yikildim:
ahhhah Big GrinBig Grin t$kLer SißeL :yikildim:
ya çok güsel nerden buluyonus bunları ya ben okuyorum okuyorum sitelerde böle güsellerine denk gelmiyorum yoksa bende
koyacağımda yok işte emeğine sağlık SmileSmile
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya çok güsel nerden buluyonus bunları ya ben okuyorum okuyorum sitelerde böle güsellerine denk gelmiyorum yoksa bende
koyacağımda yok işte emeğine sağlık SmileSmile
onlarda bana ösel canat:yikildim: sende sağolConfusedmiley17:
eline sağlık yyaa çok güsell bunlar

Big GrinBig GrinBig Grin
sağol canımConfusedmiley17:
yuh:yikildim:
hepsini okumuşsun sağol Confusedmiley17: