:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: pREnSlERDE hEP PRENseslere aşık OLmaz ki..=)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bendim..ŞmdiLerde Fark ettim..umuTsuz olan bendimm..
yaşama karşı asla normal olmayan..aslında hayatın yanlıslarını,kendime kural olarak koymus olan benden baskasi diildii..
biliyorumm..çok büyük konustum..ondan baskası olmas dedim..YAlanMIş..asla bir daha sewemem dedim..YalnmıŞ..
bende kocaman bir yalancıı..en azından bu sefer kendi kendime koyduqum aptal korkularımı yok ettimm..
,hayat hala çıkmaz bir yer benim için pek mükkemelde sayılmaz..ama berbat diyemem..çünkü bay mükkemel dediiğim insan benide buldu sonunda
masallardaki prens..kırmızı elmayı yedim..ÖlDümm..öPüLdm ve UyanDM..BAKtm dünya sırf o deilmiş..
değer verilicek öpmeye doyulmayacak insanlarda varmış asLındaaa...
beni gelip öpen bir prens olunca anladım..Normall mi bilmiorum..
herşeyi bir anda silip hızlı hızlı sewiyorum..demek..7 cüceler bile dewleşmiş..prensim gelincee..
biraz daha fazla güLMEye baslamısım..tekrar gülmeyi basarmısIm..sonra birden durmusum..
emin miyim die sormusum...bu sefer gerçekten baskasına yne kalbimi vereblir miyim die..
düşünmÜŞm ..düşüNmüŞmm..sonra demişm kii..
Kmse aynı deil..herkes farklı...neden oLmasn..eer eskiyi tamamen unutursam..yne sewebilirim..
sonra sewmenin kokusu baska qelmeye baslamıs burnuma...acı acı kokmuormus bu sefer..
brz daha koyuymus sindirilmesi zor bi kıvam..sanki sonsuzluk gibi...yada çok fazla inandırmısım kendmi..prens geldi gibi...
ihtiyacım mı varmış Ki..masallar diyarında yeniden sewmeye.masallarda mutsuz son olmazmıss olmamalıymıss..ee banada bi prens lazımıışş..
soYtarIlardn vazqeçmem..daha düzgün bakmam lazımmış dünyaya..sewmem gerekirmiş..düzgün dediğim dünyayı..
sewiLmenin ardından hep acı gelmeyeceğini öğrenmem gerekirmiş...prensiminde asla artık gitmeyeceğini anlamam gerekirmiş..
Dünyama giren prensimii...MaSalmn sonunu mutlu biteceğine inandırdıqı için çok sewiyoruMMMMmMm..
BEN bi prenses olamam belkii,,ama prenslerde hep prensese aŞık olmAZ Kiii..
Baska, ayri güzel bi yazi gercektenSmile

Yüregine saglik, begendim(;
Tesekkürler..
BEN bi prenses olamam belkii,,ama prenslerde hep prensese aŞık olmAZ Kiii..
çok güzeldi emeğine sağlık....
içim eridi be okurken Sad
emegine sağık çok süper
cook saolun arkdslar..yorumlarınız yüzümü güldürüyo..=)iyiki varsınızz..