:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: :( :( :'(
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Düşündükçe kötü oluyorum çünkü çok fazla kaptırdım kendimi bu sewdaya bir türlü o GİTTİ diyemiyorum....onu UNUTTUM diyemıyorum...Halbuki böle bişeyi demek benim için çok ıyı olabılır ama olmuyor işte..olmuyor!!!!Her gecen gün kendimden habersız onu dahada çok kendıme baglıyorum ..Ben istermiyim ona bukadar çok baglanmak kendımı ona kaptırıp yoğun duygular arasında boğulmak ..tabikide istemem...Sürekli kendimi kandırıyorum sürekli....Onu unuttum artık sewmıyorum oyle birini tanımıyorum dıyerek kendımı we ona karşı oaln duygularımı kandırıyorum..Kalbime yalan söylüyorum...!Herdefasında Kendimi dinliorumda aslında gercekten ben onuu çok sewıyorum..!Ben kalbimi bı kenara bırakıp kendimi aLıp buralardan bu sewdanın bulundugu Garip yerden gitmek istiyorum.................! onu ararken karanlıklar içinde kendimi kaybettim....! artık ben ben değilim.ben karanlıklar içinde kaybolmuş bir AŞIÄžIM.!SeSİM i duyurmak için çok feryat ettım.ama kimse duymadı!duyuramadım!Çok ağladım tesseli edenim oLmadı.!SaDEJE herkes beni awuttu.! o isee beni herzmaan awuttu oyaladı.!isterdim bana yardımcı olmasını ;isterdim ki benide mutluluk diyarına dogru ılerletmesını ama olmadı yapmadı!sureklı benden uzak durdu.benim sewgımı küçümsedi.!!Mutlu olmamı hiçbirzmaan istemedi.sürekli üzülmeme we ağlamama yardım etti.we sonundada basardı!çünkü artık herzaman aglıyorum.!Herzaman üzülüyorum...Mutlu oLmak bana çok yabancı bı duygu gelıyor artık ..unuttum mutlu olmayı unuttum gülmeyi.!!!Herseyi UNUTTURDUN bana ama kendini UNUTTURAMADIN..işte bunu başaramadın.!Başaramıyacaksında!Herşeyi başardıgın gibi bunudA basarsan ama OLMUYCAK BUNU SAKIN unutma!!İŞTE BEN çok mutluyum çünkü bana kendini bir türlü unutturamıyorsun!....Geçiyor Günler benden Habersiz....Gİdiyorum buralardan SENnsiz senden habaersiz...Resmini aldım karşıma hergece ağlıyorum sessiz sessiz...!!!ÇARESİZZZ...!!!!Bırakıyorum seni KAYIP ŞEHİRDE.....!!!gözlerime çizdim seni açmaya korkuyorum....büyümüyorum gözlerinde gittikçe küçülüyorum!kendimi kayboluyor hissedıyorum!!!seni kaybetmekten korktugum için.!....kENDİMİ kaybettim birde seni kaybetmek istemem.işte ozman benim hayatta kalmam için bir sebebim olmazz!seni çokkkk sewıyorum heran seni düşünüyorum wee seninle eskisi gibi olmak istiyorum..çünkü ben eskiii SENİ çoookkk özledimmm!
[SIZE=3]

biricq arksım yelisin yasdıqı bişe ins beenirsinizSmile
[/SIZE]
biricik arkadaşın yelize ve sana tşklerSmile....
ewet bu yazıyı ben yazdım bişicik değil iştee aşk adamı bu hale gtrıor nabarsınız yhaaBig GrinBig Grin tşkür ederim hebinize awsarcıgım sanadaaa çok tşkürrr