:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: YiNe SeNnN...!!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Yine sen yine...Artık gece oldu bütün ışıklar sönmüş her yer sesiz herkes odasına çekilmiş uyuyor..wee ben her gece yaşadıklarımı tekrarkez yaşıyorum....yine oturmuş seni düşünüyorum...Kalemi kağıdı elime alıyorum sana sewgimim anlatcak bişeyler yazmak istiyorum kelimeler düğümleniyor boğazımda bir türlü söyleyipte yazamıyorum...anlatamıyorum o güzel ela gözlerini....anlatamıyorum o melekler gibi masum olan yüzünü....neden bende bu kadar değerlisin??diye çoğu kez düşünüyorum...bulamıyorum.....Bu kadar çabuk gelip hayatımın odak noktası oldun...Sakın yanlış anlama bundan mutsuz deilim aksine okdar çok mutluyum kiii....Her zman hayatımda her zman yanımda ol...!!Elimi tut sarıl bana zorluklara beraber göğüs gerelim herseyde hep beraber olalım bunu herkes böyle bilsin....:bizim hiç ayrılmayacağımızı birbiriizi çok sewdiğimizi bilsinler...Sabahın ilk ışıkları yawaş yawaş gözüme wurmaya başladı aşkım....acaba sen şuan rüyanda ne görüyosun...??Yanında olmayı okadar çok isterdim ki....uyandığında sana günaydın diyebilseydim keşke...Ben eminim bitanem gün gelecek onlarıda yaşıycazz..Seni sewiyorum hayatım...!!
paylaşımın için teşeqqürler arqadaşım
güzel yüregine saglık canım benim..cok güzeldi..
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:paylaşımın için teşeqqürler arqadaşım

ben teskkür edrim yorumlarınız içinSmile
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güzel yüregine saglık canım benim..cok güzeldi..

teskkur edrim cnm benimSmileseninde yüreğine sağlıkWink
Teşekürler
Yüreğine sağlık fahriye
eline yüreğine sağlık arkadaşım güzel bir paylaşım..
tesekkürler canımSmileSmileSmileSmileSmile
emeğine sağlık *fahriye*Smile
emeğine yüreğine sağlık çok güzeldi teşekkürler
Sayfalar: 1 2