:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: herkesın okumasını ısterım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
arkadaşlar konuyu yanlış yere açtığımı bılıyorum ama bariş akarsudan dualarınızı esırgemeyın bariş akarsu için duygularınızı paylaşmak için bu bolume açtım bıde herkesın gırdığı için tabıkı lutfen dualarınızı esırgemeyın
bnde çok üsülüyorum yaa
durumu ağırmış ama inşallah iileşir dualarım hep onunla SadSadSadSad
ılgın için teşekkur ederım arkadaşim inşallah ileşır dualarımız onu ayakta tutacağına ınanıyorum
inşallah iileşir karedesimSad(
umarım tez zaman da sağlığına kavuşurrrrr barışın bende ki
yerii gerçekten çokkk fazlaaaa çünküü çok sıcakkanlı ve sempatik
çok içten onunla konuşmuşluğumda oldu inşalla allah onu bize bağışlarrr
inşallah onu gene beşiktaş tribünlerindeee kapalının tam ortasında çarşıyla beraber şarkı söylerken görürüzzzz yüce allah inşallah dualarımız kabul eder
ve barışmızı tekrar aramısaa gönderirrr kimse duasını eksik etmesinnnn herkes inansın barışş yaşıyacak ve gene bisimle olacakkk.......
inşallah :'(:'(:'(
hepınıze katılımlarınızdan dolayı gerçekten tek tek teşekkur ederım inşallah bariş duzelır allahım inşallah
Barış Akarsu ya acil şifalar diliyorum.
Dünden bu yana düşünüyorum.Genç ,yakışıklı,mesleğinin zirvesine adım adım tırmanan Barış ,ne yazık ki tam da doğduğu gün acı bir trafik kazası geçirdi.Oysa o gece ne planları vardı ve sonraki günlerde yapacak pek çok işi...lÜTFEN ARKADAŞLAR HAYAT BU DEYİP GEÇMEYELİM,,yaşadığımız her saniyeyi iyi değerlendirelim ,bir gün bu fırsatların elimizden gideceğini bilerek hayatı kaliteli yaşamaya çalışalım.
Tekrar Barışa şifalar diliyor O nun için dua ediyorum...
ya harbıden doğum gununde kaza geçirıyo ne kadar acı verıcı ya hep nazar deydı şu çocuğa ya ınşallah ıleşir dualarımız onunla
bende çok üzüldüm duyduğumda içim ürperdi acil şifalar dilerim dua ediyorum dilerim sevenlerinin duları kabul olur sevenlerine kavuşur
Sayfalar: 1 2