:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: aslına değil suretine sevdalıyım...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
bugun eşyalarımı özenle katladım beyazlar sana olan sevgimi pembeler umutlarımı yeşiller gözlerini maviler özlemlerimi siyahlar sana kızgınlıklarımı dile getirdi sanki. ama dikkat ettim de en az siyah var bide alacalı renkler var sana duydugum kıskançlıgı dile getiren.sensizliği böyle unutmaya çalışıyorum .inanmazsın dunde mutfagı düzelttim ortalık okadar karışmış kii hayatım gibi neresinden toplayım neresinden başlayım bilemedim. bardakların oldugu bölüme gittim okadar cok kırık dökük vardı ki birden bana benzettim hiç birini atmaya kıyamadım. hepsini özenle kenara koyup kırık yerleri yapıştırdım sonra bide hiç bişi olmamış gibi boyadım kendime yaptıgım gibi. ama onlarda tutmadı...
aslında sensizim dedigime bakma senin yoklugunu falan hissettigim yokk geceleri mışıl mışıl uyuyorum aramayacagını biliorum ya ondan 5 dakkada bir telefona baksamda sanma seni özlüyorum ben saati merak ediyorum. olmadı telefonumu kapatıyorum ama sabahın 4 ünde yeniden açıyorum olurda ihtiyacın olursa bana diye olmaz ya olsun ....
sen gittiğinden beri balkondaki gülüm çiçek açtı hissetimi bilmem gittigini anladımı ama ben onla hergun konuşuyorum senin yerine sana söyleyemediklerimi ona söylüyorum seni öpemiyorum ya onu öpüyorum ellerini tutamıyorum ya yapraklarını seviorum ... sakın üzüldügümü düşünme gecicek sadece özlüyorum...
senin olmadıgından beri zaman gecmiyo aslına bakarsan sanki o gece de takılı kaldı saatler aglıyorum falan sanma arada gözlerim doluyo okadar
yani kısaca sensizken oyalanacak bişiyler buluyorum özlemiyim sevmiyim yanmiyim aglamiyim diye inan çok çabalıyorum ama beni bilirsin çokda tutamam kendimi
dilimde şarkımız her gun onu söylüyorum bin kere yerine sevemem diyorum gündüzlerimden atsam rüyalarımdan kovamıyorum beynimden atsam ruhumdan atamıyorum topluyorum çıkarıyorum çarpıyorum bölüyorum ben gene sana çıkıyorum
yani kısacası sevgilim ben seni unutamıyorum çok deniyorum ama yapamıyorum keşke gelmeseydin tekrar hiç bulmasaydın ruhumu alıştıgı karanlıgına bıraksaydın ...
ben senin aslına degil suretine sevdalıyım...