:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ***aşklarin En Güzeli***
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Birisine seni sewiyorum demek hiç bir zman bu kadar güzel omamıştı benim için...Bu hayttaki tek sığındığım kişi sensin..Ben senin yüreğine sığınmadan yaşayamam orası benim en mutlu olduğum sewgimi hep güwende hissettiğim yer ......Sen benim canımsan sen olmadan bu hayat geçer mi sanıosun..??Kim doldurabilir ki boşluğunu kim silip atabilirki aklımdan hatıralrını....seni kaybetmek istemiyo bu deli yüreğim..herzman yanında olmak istiyor...Sen "Aşkların en güzelisin" yüreğimin ateşisin canımdan cansın hayttaki tek özelimsin tek değerlimsin..Seni düşünmeden geçirdiğim biran söyliyemem sana herzamn aklımdasın herzman...istesemde çıkaramıyorum kii...canım sewgilim sana olan sewgimi anlatmaya çalısıyorum ama olmuyor....Kelimeleri bir araya getiremiyorum...Bu hayatta kesin bildiğim bir şey war ki işte oda benim sana olan sewgim o sewgiyi herzaman tasıycam kalbimde....Tek damla gözyaşın düşmesin diye o güzel gözlerinden sen üzülme diye herseyi yaparım .....Bna seginin en güzelinin yaşattığın için sana sonsuz kere teşekkür edrim bitanem......Smile
yüreğine sağlık fahriyeSmile.....
allah mutlulugunu ve aşkını daim etsin arkadasım..mutlu olmayı becerebilmek ve bunu sevdiğinle paylaşmak cok güzel olsa gerek..
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğine sağlık fahriyeSmile.....

teskkur edrim cnm okuduğun içinSmile
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah mutlulugunu ve aşkını daim etsin arkadasım..mutlu olmayı becerebilmek ve bunu sevdiğinle paylaşmak cok güzel olsa gerek..

aminn cnm allah senide çok mutlu etsnSmileewet gercekten cok güzelSmileokuduğun için teskkur edrimWink
ahhh aşk ahhhh Big GrinBig Grinçok güseldi
ne demek canım..o güzel yüregindekileri bizimle paylaştıgın için asıl ben teşekkür ederim..
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ahhh aşk ahhhh Big GrinBig Grinçok güseldi

artık güzel deil mi..??
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ahhh aşk ahhhh Big GrinBig Grinçok güseldi
al işte bi aşk böcüğü daha Big GrinBig Grin
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne demek canım..o güzel yüregindekileri bizimle paylaştıgın için asıl ben teşekkür ederim..

bi kaç tane daha yazdım onlarıda en kısa zmanda sizinle paylaşıcam Wink
Sayfalar: 1 2