:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: avatar yapılır!!! koy resmi al yazılı avatArı:D:DGEL VATANDAS GEL:))
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
KOY RESMİ AL YAZILI AVATARINI:yikildim: :yikildim: :yikildim: hemide bedavaBig GrinBig Grin:yikildim: :yikildim: GEL VATANDAS GEL:yikildim: :yikildim: ahanda örnekler :yikildim: :yikildim:
a113473042.gif

80646bfcb4.gif

dbb07a8989.gif

b35785d941.gif

140c6eabac.gif
yaf bi kisi bile istemedi resil olduk ii miBig GrinBig GrinBig Grin
tamam melek ben istiyommmm resimmmm veriyommmmm dimiiiSmile

17ba3.jpg
VİRECEN Big GrinBig Grin ne yazılcak sa onuda divi banaBig GrinBig Grin:yikildim:ah ah sende olmasanBig GrinBig Grin:yikildim:
yaw abı kanma bun a bak ben program arıyom ben de yazarım :yikildim::yikildim::yikildim:

hatta ben avatar yapıyo ustune para bılem verıyom bak cok karlı gel sen bben de yaptır avatarını :yikildim::yikildim::yikildim:

yanlız ortada program yok daha :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
GEBERTİRİM sersi cekil aradan kan cıkar bak Big Grin:yikildim:CALMA MÜSTERİLERİMİBig Grin:yikildim:
arscg8.jpg

ismimi yazzzzzz istiyommmm gecelerinefendisi...Smile
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw abı kanma bun a bak ben program arıyom ben de yazarım :yikildim::yikildim::yikildim:

hatta ben avatar yapıyo ustune para bılem verıyom bak cok karlı gel sen bben de yaptır avatarını :yikildim::yikildim::yikildim:

yanlız ortada program yok daha :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

tamam kardeş sende yap bitaneeee
bjk2xe.gif

yaz gecelerin efendisiiii diyeeeeeSmileSmileSmile
abı bak yanlıs yapıyosun bak ıkı avatar ustune para vercem gel bana :yikildim::yikildim::yikildim:

abı bak yapma gel bak hatta uc avatar ustunede para verıyom :yikildim::yikildim::yikildim:
atiLLa aßiiiiiiiiiiiiiBig GrinBig GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10