:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: zebaniler hortlaklar ve ayyaşlar burayaaa..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
lütfen tipi korkunç olan arkadaşlarrrr:yikildim:

forum kurallarına uyun:yikildim: uymayanları uyarın:yikildim: eger sizinde tipiniz

bosuksa formdaki arkadaşları korkutmadan burda paylaşımlarınısı:yikildim:

paylaşabilirsinizzzz:yikildim:
puhahah Big Grin Zenaßin aßim Seni Chaırıo Big GrinBig GrinBig Grin
nerdee buuuj zebanimidir zenabinmidirrrrrr bulun çabuk:yikildim:
geldim abicim saol yaff kendimi iyi hisseettiimmmm şimdi sende fazla durma pckopat zor alıştı bak. bünyen kaldırmaz sora hastalanırsın....
sen ciddimisnnn tamaam osaman ben gidiyommm al sana yicek bişi ler takıl :yikildim:burdaaa bişi olrsa bi kaç zebani gönder bisss gelirizzzzz okişşşşş:yikildim:

ads305zsu7.jpg
o hiCh ßi et CheShidi yemeS kiBig GrinBig GrinBig Grin
IMG_3814.jpg

bunla idare etsinnn ben şinçik gelirimmm geneeeeSmileSmile
gel abicim sende gel pc arkadaşım. korkma abi benden başka zebani yok. wampir var o da online diil. idere ederim bana uğra haa. bende size uğriicam kapıdan
ZeNabiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gel abicim sende gel pc arkadaşım. korkma abi benden başka zebani yok. wampir var o da online diil. idere ederim bana uğra haa. bende size uğriicam kapıdan

tammaammm gelcemm ben burdayımm zateennn aman geldiginde kapıdan bak kimseyi korkutma emiiiii:hihi :hihi

bak bunlarıda sana getirdimmmmm yersinnn anacımmm tımam:hihi

doner.gif pizza.gif serviert.gif pfannkuchen.gif
tmm abicim ama ayyaşlar dan da ben korkuom ne olucak sen gel beni koru yada pc yi gönder arada tmm????
Sayfalar: 1 2 3 4