:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ........^^^^bir mektup, sana.....^^^.........
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
beyaztuval_erospsyche.jpg
Sana bir mektup yazmaktan bahsetmiştim. Daha önce yazdıklarıma ve bundan sonra yazacaklarıma benzemeyecek bir mektup olacaktı.

Mektuplar böyle başlamaz ama ben başlattım. Bugün, iğneyle kuyu kazıyormuşum gibi hissettim kendimi. Kelimelerle dolu bir kuyu… O kuyunun sonsuzluğunda, en güzel kelimeleri, en sevdiğim zamanlarda, hep senin için aradığımı… Ve, çoğu zaman bulamadığımı...

Evet, en güzel kelimelerde, en sevdiğim zamanlardasın.

Bu akşam; seni, sana yazdığım mektup gibi düşündüm. Daha önce yaşadıklarıma ve bundan sonra yaşayacaklarıma benzemeyecek bir aşksın. Senden öncesi yaşandı, senden sonrası da yaşanacak. Biliyoruz ki sonsuz aşk yok.

Mutsuzlukları anlatmayacağım. Bu satırlarda umutsuzluklara, hayal kırıklıklarına izin vermiyorum. Nerede, nasıl bir hayatı tasarladığım çok önemsiz. Bir kıyı kasabasını yazmaktan usanmadığıma aldırış etme. Mutluluk, zaman ve yer ile ilgisiz.
Mutluluk, gözbebeklerindeki kıvılcımlarda…

Bir yapbozun aranan parçasını bulduğunda, yerine koymaktan vazgeçip uzatır gibi…
Karanlık bir gecenin bölünmüş uykusunda, bir kabusu paylaşır gibi…
Soğuk bir gecede üşümesinden korkarak, üstünü örter gibi… Böylesi bir aşk, bu mektuba sığdıramadığım…

Mektuplar böyle bitmez ama... Ben bitirdim.

yüreğine sağlık zaman perisi
teşekkür ederim adem sağolSmile
güzel olmus canım saol...
ben teşekkür ederim cnm beğenmenize sevindim
Karamsar olmak zor değil; Zor olan çılgın bir fırtınadan sonra gökkuşağı gibi gülümseyebilmektir^^
çok güzel ceyda sagol.ben simdi gökkusagı olmaya çalısıyorum
Teşekkürler Sibel Senin Tarafindan Anlaşilan Olmak Ve Anlaşilmak Beni çok Mutlu Etti Ve Eminimki Senin Renklerin Gökkuşaği Gibi Sinirli Değil Dahada Capcanli Ve Dahada Işiltili Olacaktir Hayatta
Sen Iste Yeter Ki Canim Smile
evet canım ben istersem olacak teşekkür ederim bitanemSmile)
Rica Ederim Ne Kadar Gerçekçi Olur Bilmiyorum Ama çok Temiz Kalplisin En Azindan Ben öle Düşünüyor Ve Hissediyorum Ve Bu Güzel Kalbinle En Güzel Dilekleri Hakediyorsun Canim Inşallah ömrün Boyunca Herşey Dilediğin Gibi Olur Ve Tüm Kötülüklerden Korunursun Canim Benim Birtanem Demişsin çok DuygulandimSmile
ayy canım ya sen bunları yazmışsın ya beni daha çok duygulandırdın teşekkür ederim eminim kalbinde bnm kalbim gibidir hissettiğine göre canım çok sağol Smile)
Sayfalar: 1 2