:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hasret.....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Hasret koydum ad?n?
gelece?in g?n? bekliyorum
hasret koydum ad?n?
sana kucak dolusu ?zlem biriktiriyorum
geldi?inde kocaman kucaklay?p seni
hasretle ?pecek
en y?rekten
en s?cak g?zya?lar?yla kar??layaca??m
hasret koydum ad?n?
kokunu g?nder bana,
r?zgarla
s?cakl???n? yolla g?ne?le
d?n art?k d????nnnnnn
duyuyormusun
hasret koydum ad?n?
seni ?zl?yoruummmmmmmmmmmm.......
bekle,belki biter hasretin
ztn ömrümüz beklemekle geçiyo...
emeğin için saol,güzel yazmışsın
*As?yE* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bekle,belki biter hasretin
ztn ?mr?m?z beklemekle ge?iyo...
eme?in i?in saol,g?zel yazm??s?n

te?ekk?r ederim ama ben al??k?n?m beklemeye o kadar ?ok beklioz ki sabahlar? otob?s bekledi?im zamanlar? hesaplamaya kalksam ak?amlar?da ekleyince ka? sene ??kar merak ettim valla
hihihiiiBig Grin
bn beklemek derken sevdiin kişiyi diyodum ama bu da dahil olsun...
ama ciddi,güzel olmuş
G?ZEL OLMU? ???R HARB?DEN. ADINI DA ?Y? KOYMU?SUN EZBERLETT?NDE. AMA BAK BENDEN B?R S?Z SANA."G?NE?E DO?RU Y?R? SABAHI BEKLEMEKTENSE" TEL?F HAKLARI G?ZL?D?R.SEN?N ???N B?R AYRICALIK YAPARIZ.........
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:G?ZEL OLMU? ???R HARB?DEN. ADINI DA ?Y? KOYMU?SUN EZBERLETT?NDE. AMA BAK BENDEN B?R S?Z SANA."G?NE?E DO?RU Y?R? SABAHI BEKLEMEKTENSE" TEL?F HAKLARI G?ZL?D?R.SEN?N ???N B?R AYRICALIK YAPARIZ.........

VAYYY KARDE??M SAOL BAK DUY DUY S?TE M?LLET? ?SYAN B?TMEZ KARDE??M NE D?O BE?END?M D?O HEEEEEEEEEYYYYYYYYY YAF S?Z ???N SAOL B? YERE KULLANACA?IM ?ZN?NLE.....
Vay be hislerimin tercumanı ilan ediyorum seniSmile Harika olmuş ya yüreğine sağlık.
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Vay be hislerimin tercuman? ilan ediyorum seniSmile Harika olmu? ya y?re?ine sa?l?k.

BU ???RDE SEN?N H?SLER?N?N ETK?S?DE VAR SATEN AMA MERAK ETME HER HASRET SONUNDA KAVU?MAK ???N YA?ANMAYA DE?ERD?R
Teşekkür ederim hem de çok çok:o Hasreti de güzel ya onun di mi ama
elbette güzeldir emy cim sıkı duracan hasrettende güzellikler alıp koynunda saklayacan sonra kavuşunca ooo o hasretler unutulup gidio zaten
Sayfalar: 1 2