:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: geç olsum güç olmasın
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
normalde forumlar da bulunmam. sadece boykota çağrı yapmak için bi girdim. sonra PCkopat'ın tavsiyesi geldi aklıma. bi baktım. her lafa da atladım hatta konu bile açtım. ben foruma bi kaç gündür üyeyim. girince canım istemedi şimbi istedi kendimi tanıtmak. idare edin. yine de yeni sayılırım dimi ??? zaten her işim böle ters benim napiiim amaaaan...
aha şarkı da geldi aklıma yaziiiiim:

benim adım ZeNabiN
her işim ters benim
bi gelir bi giderim
bi eser bi gürlerim
canım isterse keserim
aman zaten bi garibim
önce konuşur sonra selam veririm
azıcık idare edin
her işim ters benim
ZeNabiN adım benim
Böyle yaratmış Rabbim!!!
tanıyamadm hâLâ :yikildim:

Big GrinBig GrinBig Grin
hehehe ilahi çok hoşsun yani Big GrinBig Grin siir güzel olmus Smile hoşgeldin..
Hoşgeldin Arkadaşimm,şirde Gzel Olmuşş..sana Geç Olsada Hoşgeldin Demekk Güzel..umarimm Kalici Olursun...
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tanıyamadm hâLâ :yikildim:

Big GrinBig GrinBig Grin

haklısın yaa konuştuk konuştuk kendimizi tanıtmadık. Yaa özür dilerim ben kendimi tanıtma engellimiyim neyim anlatamadım şimdi. yavaş yavar yazdıklarımdan tanırsınız heralde . hem daha gizemli olur...
hoşgeldinn...
bu arada saolun demeyi unuttum herkesin cevabı için. saolun...
saol deryalım
ZeNabiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haklısın yaa konuştuk konuştuk kendimizi tanıtmadık. Yaa özür dilerim ben kendimi tanıtma engellimiyim neyim anlatamadım şimdi. yavaş yavar yazdıklarımdan tanırsınız heralde . hem daha gizemli olur...

taam oLur Big Grin

gizemLi şeLeri sewerm Tongue

Çok The X-FiLes serederdm Big GrinBig GrinDBig Grin
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:..umarimm Kalici Olursun...

bende umarım arkadaşım
Sayfalar: 1 2 3 4