:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hayallerde Bile..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Hayaller masalların tılsımlarıymış… bir hayalin gerçek olma isteğini hangi iyilik perisi gerçekleştirebilir… gerçeklerden uyanıp hayallerin dehlizlerde uykuya dalınca kötü kalpli cadılar ayrılık büyüsü yapmazlar mı hemen, yaparlarmış…
Masallara inanmış olmanın hayal kırıklıkları var şimdi avuçlarımda…Meğer masalmış benim hayallerim…Masallar bile masalmış, melek kanatlı yağmur damlaları anlattı…Sonradan anlamak yüreğe yıldırım inmişcesine ufalayıveriyor çocuk kalbimle nice umutlarla beslediğim hayallerimi bir anda…Anlamlardan uzak olmak kendine yakınlaştırırmış…
Hayallerin gerçekliğe ihtiyacı yoktur, bilir misin?
Göz kapaklarım engel olabilir mi benim rüyalarıma? Olamaz değil mi… Kabuslara takılıp düşsem de rüyalarım benim hayallerimin resmidir, hangi karabasan caydırabilir beni hayallerimden...
Ne adı ne de soyadı vardır hayallerin…hayallerimin annesiyim ben…doğuştan babasız hayallerim, içlenir zaman zaman asileşirler… demlenip büyüsünler diye rüyalarıma emanet ederim hayallerimi ama büyütmeye hiç kıyamam…hayallerim beni bırakıp da giderler diye çok korkarım…
Hayallere yağmur tuhaf yağar, hiç olmadık anda sağnak iner çiçeklerin üstüne…barınaksızdır sahipsiz hayaller, sırılsıklam ıslanırlar, rüyalara gelmeye dermanları kalmaz hiç…
Hayalleri kuruldukları gibi bırakmak gerek... kalp kalbe karşıdır derler…kalbim kalbine karşıysa hayallerim de hayallerine karşı mıdır acaba…
Hayaller içten söylenen şarkıları duyabilirlermiş, beyaz pelerinli kar taneleri söyledi, sen duyar mıydın benim mırıldandığım şarkıları?...
En son kıyameti gördüm rüyamda…beni senden ayırıyorlardı...hayallerimse oturmuş bir köşede iç çeke çeke ağlıyordu…gözyaşlarım senin yanaklarından sızıyordu usul usul…Ayrıldık, kan ter içinde irkilerek uyandım…evet uyandırıldım…cadıların büyüsü tuttu ve biz ayrı düştük hayallerde bile
Kalbim şimdi bir sokak çocuğu, Kelebekleri göç etti gönlümün ıssızlaştı sanki hayat, sanki sabahı eksik gecelerimin. Ağlanacak bir aşkın kıyısına vurduysa gözlerim, Çare yok ağlayacak….
Kapıları kendime ben açamadım, yada yanlış saatlerde bekledim gelmeni, Sarmaşık aşkın sarısında kaldım,sarılamadım, Savunamadım seni kimselere, Kimsesiz kaldım, En çok da sensiz…

Yakamozlarında yıkadım sevdamı çırılçıplak Seni sevdiğimi bağırdım mehtabına gecenin, Anlattıkça kış vuruyor satırlarıma ....
Anlattıkça üşüyor, Anlattıkça üşüyor yüreğim….
Ellerimde günah gibi yaşayamadıklarım, Son bahar oldum sarısında saçlarının yaprak yaprak,
Duyuyor musun,orada mısın? Var mısın,yok musun?
Bir tek şeyi unutma! seni seviyorum ben…
yanarak ..yıkılılarak... seni sevdim ben….
---------------------------------------

Teşekkürler Bi taneeeeeeeeeee Hilalim Smile
Bizim adımızın var olduğu ama kimsenin bilmediği güzel sokaklar vardı her zaman burada adımız var ama kimseler yoktu. Gizli kapaklı kalmış sevdalarımız ve içimizde acıyan bir yaramız her zaman var oldu hep bir şeylerin özlemi bir şeylerin sevdası oldu içimizde ne zaman ağlayıp ne zaman güleceğimiz hiç belli olmadı.. Hep rolleri başkası verdi elimize her zaman .. hiç bir zaman hiç bir sahnede assolit olarak oynamadım ama tek bildiğimiz ise Bizim adımızın var olduğu ama kimsenin bilmediği güzel sokaklar vardı..

Her gün gülmek için de bir sebebimiz vardı. Kimi zaman durgun kimi zaman yorgun kimi zamanda bize atılan bir kazığın hesabını sormak için mücadele verdiğimiz ve her mücalenin sonunda yenik düştüğümüz kimsenin bilmediği ama bizim adımızın her zaman var olduğu güzel sokaklar vardı..

Sabahları kalktığımızda odamıza vuran hafif bir güneş ışığı ve kimsenin veremediği sıcaklık vardı. Güneş o sokaklarda sadece ama sadece bizim için doğar sadece bize verirdi sıcaklığını..

Hep hayalini kurduk yarınların hep elinden tutup yürüyeceğimiz bir sevgili ve her sabah kalktığımızda onun verdiği mutlulukla yola çıkmak onun huzurunu yaşamak ve her gece başımızı yastığımıza koyduğumuzda onu düşüneceğimiz ve her gece başını yastığına koyduğunda bizi düşünen bir sevgiliyi.. Hep ama Hep hayalini kurduk…

Bizim hayallerimizin yaşadığı duygularımızın sınırsızca kol gezdiği ve kimsenin karışamadığı Ve sadece ama sadece bizim adımızın var olduğum kimsenin bilmediği sokaklar vardı….

İşte o sokak her zaman var olacaktı. Taki bir gün bu beden toprak olup yok oluncaya dek… işte o sokaklar kalbimizin tam ortasında idi.. Bizimle doğdu bizimle yaşadı bizden başka kimse bilmedi sadece bizim adımız ve gizli kapaklı kalmış sevdalarımızın adının varlığı ile.. Ve kimsenin bilmediği ama bizim adımızın var olduğu, güzel sokaklar vardı….!

TŞKLERRR HERŞEYİMM ÇOOK GÜZEL Bİ YAZI...BURDAYIM BELKİDE DEGİLİM AMA ŞUNU BİLİYORUM Kİİ HEP KALBİNDEYİM TIPKI SENİN BNEİM KALBİMDE OLDUGUN GİBİ.....

MUTLULUKLAR HEP SENİNLE OLSUN GÜLÜMMMMMSmile
Seni Çok Seven ''''' R O S E ''''

herşey gönlünce olsun canımsın sen .
animasyonzw0.gif

Seni çok seviyorum..Düşünüyorum da epey zaman oldu sevgiye aşka dair yazılar yazmayalı..
Böyle yazılarıma mutlu başlamayı özlemişim.."Seviyorum" demeyi özlemişim..
Şimdi ise korkmadan cesurca söylüyorum o iki kelimeyi Seni Seviyorum diyorum sana...
Şimdi her yerim aşk kokuyor..Sen kokuyorsun..
İyiki çıktın karşıma iyiki benimsin ve iyiki benimlesin...
Ya çıkmasaydın! Düşünmesi bile kötü..Şimdi benimsin ya yok ötesi...

Bütün kötülükler, acılar son buldu..Şimdi mutluluk var hayatımda..
Mutluluk senin adın..Mutluluk sensin...

Tek bir düşmanım var oda geçip giden zaman..
Bilirsin zaman su gibi akıp giderken hep bir şeyleri yanında ***ürür..
Seni bana getirdiği gibi bir gün alıp gitmesinden korkuyorum şimdi...
Seninleyken zaman dursun istiyorum...
Hiç gitme yanımdan...Hiç bitmesin bu güzellikler...
Beni hiç sensiz bırakma...
Zor buldum seni..Göze alamam kaybetmeyi sensizliği..Bir anda herşeyim oldun...
O kadar zamandan sonra ilk kez senin için yandı bu yürek...
İlk kez seninle hissettim kalp atışlarımı...
Elimi hiç bırakma ne olur!

Hep benim tek benim ol! Ben bu yürek attığı sürece seninleyim!!!

SENİ ÇOOK SEVİYORUM ROSEMM...SENDE BİLİYON...
SENDE BENİM CANIMSIN BENİM...
aroos1069sm.gif

Gün geceye emanet
gece sabaha
sabahlarımsa Sana...

aroos1069sm.gif

Aşk sevdaya emanet
sevda şehrine(kalbine)
şehrimse Sen'delere...

aroos1069sm.gif

BİLİYORUM HEMDE ÇOK İYİ BİLİYORUM ..Smile
BİTANESİN SEN ...
AHHHH ROSE AHHH ÇİLEK.....SadSadSadSad GÜZELDİ....