:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: birini almaya geldim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5
S.aleyküm buraya birşeyi bildirmek için geldim fazla durmadan gidicem sanırım kullanıcı adı chatlak girl yani esra bu arkadaşınız bir süreliğine sizinle olamıyıcak hatta belki bir ömür o burda çok fazla bile durmuş Angry o zaten canını seviyosa bir daha buraya gelmez geliceginide sanmıyorum siz forumunuzla başbaşa kalın
ve aleykum selam.kımsın de bizim arkadaşımızı alma yetkısıne sahıpsın .Bi açıklarmısın?ve de hangi sebeple alıyorsun?
ben elimden geleni yaptım kibarlıgımla arkadaşınızı ldım forumdan gitti bile benim kim oldugum önemli bile degil esranın azraili olarak tanıyın artık ben yetkimi kişisinden aldım hanımefendi sizi bu kadar rahatsızmı etti !
Vermioz Big Grin
o gittiyse sen niye burdasın ki,madem onu aldın sen de onunla gitseydin
,
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Vermioz Big Grin
sordummu kardeş !!!
pptya83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o gittiyse sen niye burdasın ki,madem onu aldın sen de onunla gitseydin
,
sen herşeye burnunu sokarmısın böyle ben bari söyliyeyim öyle gidiyim dedim amma sen böyle konuyu uzattıgın için gidemedim gerekirse hep burda dururum senimi geriyor bana cazcuz yapma
aLmaya geLdk dedn bnde wermioz dedm!

aLamazsn sormadan
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aLmaya geLdk dedn bnde wermioz dedm!

aLamazsn sormadan
aldım dedim ve aldım sormadım da cazcuz yapmaya devam etmeyin
bu uslup bu sitede geçmez kardeşim! var sen kendi yoluna git yolun açık olsun!başın pınar ,ayağın da göl olsun..
Sayfalar: 1 2 3 4 5