:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Farkında deqiLsin sana oLan sevqimin..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
98622362ij5.jpg

Farkında deqiLsin sana oLan sevqimin..
Ya öyLe qörünmek zorundasın, ya da senin doqanda var "Sevmemek, acısını ya$atmak"

$imdi yüreqim mi sana hesap sorsun yoksa döküLen qözya$Larım mı?
DuyquLar sınır tanımıyor, sonu yok, yoLu yok yordamı yok…

Ben kim, sen kim......

SensizLiqe ait kacıncı acıyı ya$ıyorum bir ben biLirim ama seni biLmiyorum ne durumdasın, biLiyor musun biLmemek i$ime qeLiyor, cünkü fark etmiyorsun!
Yoksa "Sen" diyerek tükeneceqim, "Sen" diye kırıLacak icimdeki umutLar birer birer…

Hayat öyLe zor ki bazen ipini cekmek istiyorum.. BozmaLıyım bu düzeni diyorum…
Bu caresizLik sana mı qercekten..
SeviLmeyi hak etmeyen sen icin mi döküLüyor yüreqimdeki maviLer avucLarıma......
Bazen bir bakı$ öyLe kıvıLcım bırakır ki yürekte, bazen de bir $eyLer kopartırda qider…

Sen özLenensin, sen bekLenen......
Seni dü$ünürken ya$adıqım heyecan, senLi tutkum icinde sen oLan her $ey cok qüzeL…
Kac kez sabaha qeceden kaLma qözya$LarıyLa uyandım.. Kac kez mavi qökyüzüne anLattım derdimi…
Beni benLiqimden aLan beni sana yoLcuLayan, beni ya$adıqım $ehre dü$man eden yüreqime kızdım hep…
GitmeLerde anLam katardı..
Sevqiye, kim biLir biz kopmasak bizim yerimize ne sevqiLer daqıLacaktı..
Sevqi fedakarLık demekti, sevqi boyun eqmek, sevqi acı cekmek…

Son sözLer söyLenmi$ti zaten, tükenen umutLar kaLmı$tı bir tek…
Ne mutLu sana deqiL mi? Beni yitirmi$tik artık..
ÖyLe sıktım ki kendimi qözLerine bakarken daqıLmamak icin, hep boynumda ta$ıdıqım qururun sevqimin aLtında kaLacaqını hic dü$ünememi$tim......
Bir damLa bir damLa daha aktı qözLerimden.. Bana "aqLama, ba$kasını seversin" deyi$indi beLki de icimi acıtan..
Ben böyLesine senLe doLuyken, senin doqruLarın bana neden acı ya$atıyordu?
Farkında deqiLdin demek bunca zaman sevqimin..
Ne acı seni unutmaya cabaLamak, ne acı sensizLiqin ta ortasında bırakmak, tek ba$ıma ya$adıqım a$k´ı…

$u dört kö$e hayatımın icine sıqdıramadım seni!
$imdi yarınLarı bekLemenin anLamı yok, qidiyorum senin qibiyim artık ben de, kırdım kaLemimi i$te ben de farkında oLmadan qidiyorum..

Farkında deqiLsin sana oLan sevqimin..
Ya öyLe qörünmek zorundasın, ya da senin doqanda var "Sevmemek, acısını ya$atmak" :'(:'(:'(

yüreqine saqlık..